Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen valo vásárlás, kiszálit...

Ebayen valo vásárlás, kiszálitás (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Arrol lenne szo hogy még dec.24 rendeltem HongKongbol egy Rubic kockát Ebayen keresztül. Az állitolag megkellet volna jöjjön jan15. ig , viszont semmi sehol , nem tudok semmit. Lassan mihez tudék folyamodni ? Lehet hogy csak a posta késik ? (Romániai posta használok) ?

2016. jan. 23. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj az eladónak, és refundol vagy küld másikat. Ilyen filléres tételekkel nem szoktak szarozni.
2016. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
3 hét? Az legfeljebb a minimum megérkezési idő. Azt írta, hogy valamettől január 15-ig, vagy január 15-től valameddig? Átlag szállítás kínából 3-6 hét, legalábbis Magyarországra. Kétlem, hogy Romániába más lenne.
2016. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak késik, de nekem is nagyon korainak tűnik az, h december 24.én rendelt termék január közepére megérkezzen, főleg úgy, hogy 2 ünnep is volt közötte.

Ha írsz az eladónak biztosan újra postázza, de lehet, h mire feladja addigra megkapod az elsőt.

2016. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kéne azt mondanám jövőhéten kb megérkezhet. Mivel ünnepnapokon nem dolgoztak a postán így az nem igazán számítható bele. De ha gondolod írja az eladónak, hátha van nyomkövetési száma a csomagnak, akkor megadja és láthatod hol jár. Vagy van olyan aki azonnal visszafizeti amint látja hogy nem érkezett meg a kiírt időpontra.
2016. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ugy volt hogy.. Irta hogy ha még asszem 2-3 orán belül rendelek , akkor 24. dec - 15 jan megérkezik (Vagyis a rendelési fülnél ez volt feltüntetve. ) . A másik dolog kaptam egy kodot , alami track number-t vagy mi , de ha rákeresek azzal jönn hogy nem találhato...
2016. jan. 23. 16:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Most nézem a posztot Ebayen. Most jelenelg ezt irja : Estimated between Wed. Feb. 17 and Wed. Mar.
2016. jan. 23. 17:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Estimated between Wed. Feb. 17 and Wed. Mar. 9
2016. jan. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!