Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok be lépni a citromail...

Juhász gabriella 74 kérdése:

Nem tudok be lépni a citromailembe, jó a cím és a jelszó is, azt írja hogy engedélyezzem a cokikat a böngészőben . Én nem tiltottam le . Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

#citromail #belépés .
2016. jan. 23. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább a harmadik ilyen citromailes kérdés amit ma láttam, valószínűleg szolgáltató oldali hiba. Meg kell várni amíg megjavul, és lehetőleg más megbízható szolgáltatóra váltani.
2016. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy a férjem minden gond nélkül be tud lépni az ö citromailjébe , csak én nem , és másik gépről sem .
2016. jan. 23. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a profilokat tároló szerverekkel van a baj, akkor csak azok a profilok nem elérhetőek, melyek a "leállt" szerveren vannak tárolva. A szolgáltatás attól még működik, de csak az tud belépni akinek profilját nem érinti a hiba.
2016. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Coki? Freud erre mit mondana?
2016. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!