Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek mi volt az eddog...

Veletek mi volt az eddog legcikibb ami megtörtént?

Figyelt kérdés

Én sajnos annyira szerencsétlen vagyok mostanába sűrűn élek meg hasonlókat.

Egyszer egy buliba például nagyon kellett wc-re mennem de egy szammal kisebb gatya volt rajtam, övvel, alig bírtam félig a combom közepéig lepréselni magamról. Hiába ültem le a slozira konkrétan félig lehugyáltam a gatyámat és a nem túl előnyös helyen keletkezett bazi nagy foltot a pulcsimmal próbáltam eltakarni amit a derekamra kötöttem. Hát legszívesebben menekültem volna a helyzetből, de nem volt hova. Szerencsére így senki sem vette észre vagyis nagyon remélem a mai napig, mert nagyon kínos volt. Az ismerőseimtől még sosem hallottam vissza és pár ellenségem is ott volt akikkel előtte vitába is keverdetem. Ők sem cikiztek. Szóval, remélem nem látták. Elég sötét volt, és be is voltak rúgva, szóval.. Így is kínos volt, úgy életem égése lett volna.


Egy héttel előtte szintén történt egy incidens. Egy elegáns helyről mentem haza eléggé kiöltözve. Berohantam egy helyre Wc aztán siettem, hogy elérjem a villamost. Az utcán egy srác megütögette a vállam és hátra mutatatott. Nem értettem mivan, mert hallgattam a zenét. Akkor vettem észre, hogy egy 10 centis WC papírcsíkot húzok magam után ami a nadrágomból lógott ki. A srác szedte le rólam. Zavaromba elvörösödtem és kitéptem a kezéből. Kidobtan aztán felszálltam gyorsan a vilire. Hát mondanom sem kell, hogy majdnem egesz úton a srác mögöttem állt, ő is arra ment mint én, alig vártam, hogy leszálljon, nem mertem hátrafordulni, hogy lássa az arcomat. 20 L


2016. jan. 26. 16:03
 1/8 A kérdező kommentje:
*eddig
2016. jan. 26. 16:04
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan jó 7-8 éve történt az eset, Siófokon. Cimboráimmal lementünk strandolni, lazulni, dumálni kicsit, és ha már ott voltunk, kihasználtuk az infrastruktúra nyújtotta lehetőségeket, és betértünk egy vendéglőbe, ami egészen emberi áron kínált teljes menüket. Mivel már lassan dél volt, és hajnal óta nem ettem semmit, iszonyatos éhség gyötört, szinte perceken belül elfogyasztottam a (egyébként ehetetlenül sós) csontlevest, és némi csípős pacalpörköltet. Mivel nem volt még kedvünk az árnyékból kimozdulni, rátöltöttünk fejenként 2-3 korsó sört is, mindenki vérmérséklete szerint. (A felvezetésből már sejthető a konklúzió)

Alig tehettünk meg 2-300 métert a part felé, éreztem, hogy rettenetesen szörcsög a gyomrom, de valami egészen pusztulat módon, addig, és azóta sem tapasztaltam olyat, pedig nem az egészséges, megfontolt táplálkozásról vagyok híres. Sajnos azonban a part még jó 15-20 perc sétára volt, így elkezdtem számba venni a lehetőségeimet, mit tegyek ha eljön az idő. Egyelőre úgy döntöttem, figyelmen kívül hagyom, és megpróbálom kibírni a strand nyilvános vécéjéig, de kb. 5 perc elteltével nyilvánvalóvá vált, hogy ez nem fog menni, mivel egyre jobban görcsölt a gyomrom, és minden fingásnál úgy éreztem, hogy a következőnél befosok. Valami csoda folytán pont elénk került egy kocsma, mint aki eszét vesztette elkezdtem rohanni felé, és leizzadt homlokkal elkezdtem odabenn a vécét keresni. A pultos (tagbaszakadt, félmeztelen, szőrös hátú öregember, az a fajta akivel nem jó újat húzni, mert egészen biztosan van a pult alatt egy fejsze) kedvesen megérdeklődte mit szeretnék, majd mikor igyekezve, hogy magam alá ne fossak, előadtam neki mit szeretnék, akadékoskodni kezdett, hogy ő nem nyilvános wc, csak fogyasztó vendégeknek. Erre odab45*tam az asztalra neki egy 500-ast, hogy töltsön egy sört, mindjárt jövök, majd szinte bezuhantam a vécébe. A helységben egy vécé, és egy mosdókagyló volt mindösszesen, de az igazi sokk akkor ért, amikor megláttam, hogy a wc gyakorlatilag a használhatatlanságig tele van sz**va, el van dugulva, és első blikkre karimáig áll benne a szutyoklé. "K*r*a anyád", - gondoltam magamban - akkor megoldom másként. Mivel a wc-t nem mertem igénybe venni, nehogy a p0csöm belelógjon abba a retekbe,azt vettem a fejembe, hogy mivel úgyis hasmenésem lesz, belef*sok a mosdókagylóba, azt le tudom "húzni" utána, és senkinek nem tűnik fel semmi, mindenki jól jár.

Lehúztam a gatyámat, (majdnem két méter vagyok, így a művelet nem okozott jelentékeny problémát) odatoltam a seggem a mosdókagylóhoz, majd szabadjára engedtem. Kb három liter vizes, hasmenéses bélsár csattant a kagylóba, gyakorlatilag nyakmagasságig összepettyezte a tükröt és a falat is, valószínűleg hátközépig tiszta fos lettem én is. Voltam azonban olyan hülye, hogy a kagyló szélén támaszkodtam, az meg egyszer csak megadta magát, jobb szélét a falhoz rögzítő csap egy reccsenéssel leszakadt, a mosdókagyló féloldalra billent, én seggre ültem a kövön, a gerincemet úgy bevágtam a kagyló szélébe, hogy felállni alig tudtam, a kagylóba jutott fos pedig szépen kicsorgott. Ott ültem tehát, a valagamat összefosva, egy összefosott padlón, sajgó csigolyákkal. Hogy mentsem a menthetőt, levettem a pólómat, bevizeztem a csapnál (a vízvezeték nem sérült meg, csak lehajlott az egész, és a kagyló szakadt le) megtöröltem magam amennyire tudtam, ráhajítottam az eldugult vécére, majd kiballagtam a kocsmából, és az ajtóban futásnak eredtem, mielőtt utánam ordíthattak volna a söröm miatt.


Az eset után körülbelül 3 hétig kenegettem algoflex meg fastum-géllel a gerincemet, mire fájdalmak nélkül tudtam kiegyenesedve járni. Természetesen azóta nem járok a környéken sem.

2016. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Országjáró kerékpártúrán voltam. Egy alföldi falu közepén hirtelen azt éreztem hogy rám jött a nagydolog. Mi sem egyszerűbb ha kerékpárral van az ember, hisz irány a falu széli vadon. Gondoltam volna, de annyira sürgős volt hogy ott helyben, sok-sok családi házal körülvéve egy nagy tér közepén egy fa mellett kellett elvégeznem.
2016. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2: PACSIII :D :D Érdekes, hogy az emberek nagy többségének van szarós sztorija, amire nem büszke..:D
2016. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jézusom. Az ismerőseid mit szóltak? Mondjuk fiúknak nem annyira gáz az ilyen, mint lányoknak.
2016. jan. 26. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tőlem (első) kérded, akkor ordítva röhögtek :D
2016. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha ez tényleg igaz akkor irigyellek hogy túl tudtad tenni magad rajta én még ezt se tudtam feldolgozni xd a többi is jó volt amúgy, írjatok még :D
2016. jan. 26. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:

A tatabányai Turulmadárnál kirándultam, majd késő délután a közelében lévő kilátóhoz értem.

[link]

Nagyjából ott ahol a képet készítő fotós is állhatott, elővettem és egy jót pisáltam. Élveztem hogy milyen messzire tudok locsolni. Majd miközben mentem felfelé a kilátóba, egy 10-15 fős lánycsapat jött le ugyanazon a lépcsőn. Láttam az arcukon hogy élvezték a kilátást.

2016. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!