Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene ebben? (...

Valaki segítene ebben? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Hát akkor az lenne nekem itt a problémám , hogy úgy mond egy fajta házi dolgozat kell nekem arról vagyis hát bármilyen témáról lehet itt írni azt mondták nekem de viszont én meg azt a témát választottam a sok közül , hogy megjátszás amikor az emberek bizonyos helyzetekben megjátszák magukat más emberek előtt azért mert ... vagy azért mert ... tudnátok nekem ilyen fajta könyveket mondani vagy valami hasonló filmet amiből én tudnék ki írni ilyen fajta dolgokat meg most legyen egy konkrét példa , hogy gettóba vagyunk meg minden és ott vannak olyan fajta emberek akik bizonyos emberek előtt vagy pedig négereknél vagy gengszterek előtt kicsit megjátszott szerepbe vannak és , hogy ezeket a fajta dolgokat mégis hogyan csinálják akkor milyen fajta mozdulatokat csinálnak akkor a beszéd stílus meg , hogy ha nem is akarnak lebukni akkor olyankor mit kell csinálni nekik szóval ezekről és nem szeretnék rossz jegyet ebből a házi dogából vagy feladatból meg hogyha persze még valaki rákérdezne arra , hogy miért pont ezt választottam azért mert ez volt nekem az ami eléggé hogy is mondjam "ütős" -nek hangzik ahogyan ezt a legtöbben mondják "szleng " nyelven vagy csak mert " menő " szóval akkor azért értitek és hát előre is köszi mindenkinek ..
2016. jan. 27. 17:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!