Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a kérdés inkább miskolciakh...

Ez a kérdés inkább miskolciakhoz szólna. Miskolcon az Avasi Gimnázium rajz tagozatáról véleményeket tudnátok mondani? Avasi/Zrínyi?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 19:56
 1/7 anonim válasza:
75%

Csak az előkészítőről meg a tanárokról tudok mondani, mert még én is csak most fogok felvételizni.

Két tanár van, egy nő és egy férfi, a jövőbeli kilencedikesek a tanár urat kapják (ami nagyon jóó, nagyon aranyos ember, és érti a dolgát :D )

Te jártál előkészítőre? Lehet, hogy ismerlek :)

2016. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam,hiszen én jövőre fogok menni,csak érdekel.:) de ha tudsz valamit még az iskoláról privátban leírhatod.:)
2016. jan. 27. 20:41
 3/7 anonim válasza:
76%

Szia.


Én avasis voltam, igaz, nem rajzos, de nekem külsősként tetszett, meg gyakran megfordultam a rajzteremben is. :D

Azt tudom, hogy nagyon sok programjuk van, rendszeresen mennek kirándulásokra (múzeumlátogatás és ilyesmik), az aulában is mindig volt kiállításuk, ünnepekkor is szoktak díszíteni, többször csináltak ilyen cuccokat a színháznak is. Órákon sem mindig a teremben vannak, sokszor láttam őket az udvaron vagy a színházteremben.És az igaz, hogy a tanár úr nagyon jófej, segítőkész (és nagyoooooon sokat tud beszélni), én kedveltem őt. A Zrínyiről nem tudok nyilatkozni, azt nem ismerem. Remélem, tudtam egy kicsit segíteni. c:

2016. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudtál,köszönöm.:)
2016. máj. 22. 12:28
 5/7 anonim válasza:
Mindkét suli nagyon jó. Az Avasi erősebb. De a Zrínyi gyerekbarátabb sokkal. Én azt ajánlanám. A Zrínyi rajz szempontjából erősebb, és úgymond "nagyobb a kultúrája" a rajznak. De az Avasi is jó.
2016. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
A nő is nagyon aranyos,es jó tanár,minket ő tanított.
2017. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Avasi inkább.
2017. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!