Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol fogalmazáshoz kérnék...

Angol fogalmazáshoz kérnék segítséget? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az idezet következő: -Tell me how he died. -I will tell you how he lived. Ami nagyjából annyit jelent hogy nem az számít hogy hogy halsz meg hanem az hogy hogy élsz. De erről én kb 10-15 mondatot tudok csak írni, és minimum 1,5 oldal kellene.
2016. jan. 27. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, az eleje kitörlődött... Szóval a fent látható idézetről kell írnom egy fogalmazást, és szeretnék segístéget kérni mert elakadtam.
2016. jan. 27. 21:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát kicsit félrefordítottad :D

Mondd meg, hogyan halt meg, és én megmondom hogyan élt.


Ez inkább azt jelenti, hogy ahogyan élsz és bánsz másokkal, úgy fognak ők is bánni veled, ha te nem vagy ott soha senkinek ők se lesznek ott neked soha.


A ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát áll hozzá a legközelebb.

2016. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez egy filmbe volt és párbeszéd.... Az egyik ember mondta a másiknak hogy mond el hogy hogy halt meg, a másik meg azt válaszolta hogy azt mondom meg hogy hogy élt.

Nekem ebből az jött le hogy nem az számít hogy hogy hal meg valaki hanem hogy hogy\milyen életet élt...

2016. jan. 27. 21:16
 4/4 A kérdező kommentje:
És ezt kell elemezni\értemezni a filmtől elvonatkoztatva 1,5 oldalban...
2016. jan. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!