Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Az iskolában emlékszem mikor volt egy srác és hát azért eléggé rendet tartott mindig maga körül az asztalon eléggé meg volt nála a formája a dolgoknak és azt szoktam hallani az osztálytársaimtól , hogy tudjátok kik szoktak ilyen rendet tartani meg tudjátok , hogy azért kik szoktak így öltözödni de én meg nem tudom , hogy mégis miről van szó mert nem abba a "klikk"-be tartozom ahol ezeket mondják én csak egy-két emberrel szoktam társalogni meg lógni de ők meg szinte csak le..sza..k a dolgot és hát így nem is tudják nekem elmondani de én meg viszont nem tudom , hogy mégis miről van szó meg , hogy kik szoktak meg kik szoktak ilyen fajta zenét hallgatni akkor öltözködni meg persze elég nagy rendet tartani maguk körül meg szinte a táskájukból is ahogyan elnézem nem keresnek semmit hanem már csak egyből kihúzzák / veszik a dolgaikat amik kellenek aztán kész meg persze amikor "meló helyen vagyok vagyos gyakszin akkor is szinte elég hogy is mondjam precíz munkát végeznek meg van is azért némi formája a munkájuknak ahogyan rakják a dolgokat s munka helyen meg persze dolgoznak és ott is mondják a többiek , hogy tudjátok kik szoktak így dolgozni meg minden meg hát azért ahogyan el is nézzük elég jól bírja a srác a melót szinte alig fárad el .. e én meg nem igazán merem megkérdezni őket , hogy mégis kik mert hátha meghallják ők vagy tovább adják és akkor csak lehet , hogy rám szállnak , hogy mit érdekel az engem meg mit tudjam én .. Előre is köszi a válaszokat
2016. jan. 29. 07:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg hát azért elég sok mindent is szokott egyszerre csinálni és kik azok akik így csinálják vagy élik az életüket meg persze így dolgoznak mert több mindent csinál egyszerre mint bárki más ...
2016. jan. 29. 08:17
 2/2 anonim válasza:
Én is tudok sok mindenre egyszerre figyelni,képzeld el, és más is, és döntsd el,ha tudod, melyik nagyobb teljesítmény, hülyék kikerülése,akár itt,mert rámszállt valaki, sokszor gyaksziztam én is munka közben, és úgy 100%-ot teljesíteni,vagy h egy hülye szórakozik másokkal,és erre veri a picike farkát?
2016. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!