Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogi kérdésben szeretnék...

D istván kérdése:

Jogi kérdésben szeretnék segítséget kérni? .3 hónapja meghalt az anyám húga.

Figyelt kérdés

Nálunk laktak! (egy külön álló fűtésre is alkalmas helységben.) mert nem volt hol lakni.

halála reggelén az ügyeletes orvos minden vizsgálat nélkül megállapította hogy kihűlés okozta a halálát.boncolási jegyzőkönyv alapján természetes halált halt. tüdő embólia és szív elégtelenség volt az ok.

anyám húgának az élet társa alkoholista agresziv ember.halál bekövetkeztével el kellett hagynia a lakást.ilyen emberrel nem akarunk egyfedél alatt élni.

anyám és a húga is rettegett tőle. anyám azóta is. mert folyamatosan fenyegetőzik.engem mutogat más embereknek, hogy verjenek meg. minden féle vádakat hoz fel aminek a fele sem igaz.az urnát ő kaphatta meg, és mint a kutyát úgy ásta el. és mivel élet társa volt beleszólásunk nem lehetet.

életveszélyesen is fenyegetőzött hogy ki nyírja az egész családot. ez lesz az lesz. anyám azóta szinte nem mer aludni. minden perce rettegésben van! voltam a rendőrségen és el mondtam mindent! ott azt mondták hogy vegyük figyelembe a gyászt. ilyenkor mindig ez szokott lenni,mindenki mondhat mindent. nem tudnak mit tenni. nyugodjak le.az sem számít hogy életveszélyesen fenyegetőzik, de kérdem én, mikor történik valami, amikor már baj van? ilyen barmokat még a törvény is védi?.mit lehet tenni ha még a rendőrség is szarik rá?



2016. jan. 29. 18:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!