Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki egy kicsit segíteni? (...

Valaki egy kicsit segíteni? ( elég fontos, többi lent )

Figyelt kérdés
Hát nem is tudom , hogy hogy kezdjem nekem itt a problémám inkább az lenne , hogy mintha egy nap többször újra kezdeném az életem legalább talán mintha 3-szor vagy 4-szer .. (?) most nem tudok pontos számot mondani most csak úgy körülbelülre mondtam valamit plusz meg mintha egy nap többször kerülnék mindig más - más oldalra az életben mintha az élet egyszer ide dob máskor meg oda szóval ez nekem egy kicsit mintha misztikus lenne de viszont , hogyha itt nem is tudnátok nekem segíteni akkor valaki mondja meg nekem , hogy milyen fajta embert kéne nekem felkeresni ahhoz , hogy az ilyen fajta dolgaimat megbeszéljem vele arra gondoltam , hogy talán mintha inkább esetleg olyan fajta emberrel kéne beszélnem aki már hát azért eléggé tapasztalt idős és úgy mond elég sok utat bejárt már az életben vagy , hogy mégis kihez a franchoz tudnék már fordulni talán pszichológushoz (?) vagy esetleg pszichiáter de aztán mi van olyankor , hogyha oké rendben elmegyek hozzájuk és mi van olyankor , hogyha valami megfigyelésre tennének be egy ideig és akkor megint már valami végett illetve valami miatt kicsit el van kur..va az életem vagyis megint időket pocsékolok az életemből vagy esetleg az is meg lehetne , hogy gyógyszeres kezelés alatt állnék miközben semmi probléma nem lenne velem csak ők látnák úgy a dolgot szóval meg hát már szinte azt sem tudom , hogy mi van próbálok azért néha-néha egy kis rendet tenni magamba de viszont van mikor ez a rend felborul és viszont néha már szinte azt sem tudom , hogy hova tartozok az életben vagy milyen fajta világba én magamat viszont azért meg elég ritka ember típusba sorolom mert mondjuk egyszer amikor voltam egy pszichológusnál még nagyon régen akkor nekem ő azt mondta hogy szinte olyan fajta ember vagyok akiből alig van a világon vagy csak nagyon ritka mert a rorschach teszten is körülbelül 44-46 pontot értem el miközben mások meg 22 szoktak elérni szóval azért előre is köszi szépen mindenkinek a válaszokat ...
2016. jan. 30. 20:22
 1/2 A kérdező kommentje:
és egyszerűen már szinte nem is tudok kihez fordulni szüleimhez szerintem hát nem tudom , hogy ezzel hogy vagyok őszíntén szólva ... vagy keressek fel egy pszichiátert aki segítene nekem elhelyezkedni ebbe a ku***va világba már elnézést a kifejezésért meg már itt vagyok szinte körülbelül 20 évesen és még szinte semmi sincs belőlem ...
2016. jan. 30. 20:25
 2/2 A kérdező kommentje:
vagy kivel tudnék elbeszélgetni ilyen fajta dolgokról esetleg talán egy pszichológusszal vagy pszichiáterrel ? Vagy egy diplomás emberrel vagy esetleg netán egy ügyvéddel ? Már szinte azt sem tudom , hogy én ki vagyok vagy hogy hova kerültem és mondom van mikor már szinte egész idáig mintha vissza kerültem volna egy olyan pontra ahol nekem esetleg mintha talán változtatnom kellet volna valamin (?) nem tudom nagyon rossz így egy kicsit .. meg valahogy van mikor hangokat hallok a fejembe is mintha esetleg valaki vagy valakik talán segíteni akarnának ahogyan kerülök ki a nagy életbe nem tudom aztán az is lehet , hogy ezzel hülyeséget mondok de aztán nem biztos nem tudom , hogy mintha talán a sorsom beszélne hozzám nem tudom .. és mi van olyankor hogyha van is benne valami amit mondok mert azért meg azt sem tudhatjuk , hogy mégis mi ez az élet meg a sors meg a karma , hogy milyen fajta dimenziók vannnak körülöttünk úgy , hogy szinte még saját magunk se tudunk róla mert teljesen el vagyunk foglalva minden napokkal hétköznapokkal meg mikor az ember legtöbbször dejavut érez mi van olyankor hogyha pont akkor kerülünk az életbe egy olyan pontra ahol változtatnunk kéne valamin vagy kicsit részben változtatunk a múltunkon és akkor így ezáltal meg könnyebben menne a továbbiakban a sorunk ... szóval azért ezeket sem lehet tudni .. Erre valós példa a pillangó hatás amikor a csávó változtatni akar a múlton ..
2016. jan. 30. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!