Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan problémám...

DevilMan kérdése:

Lenne egy olyan problémám megvettem a Payday 2-őt és nem idnul el ez miért lehet?

Figyelt kérdés
nem tudom mi a gond a gépigény böven megvan

2016. jan. 31. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem írod le a jelenséget nem tudunk segíteni. Hibaüzenet? Hogyan próbáltad meg indítani stb.
2016. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na megvettem két nappal ezelött mondom simán viszi a gépem miért ne, jo megvettem letöltöttem majd elakartam indíntani és kiyrja hogy fut zöldre vált a kisképem jobb lenn majd nem történik semmi probálgattam is kiléptem steambol letöröltem vissza raktam és ennyi eddig és az a vicc elment erre az egész vasárnapom de semmi és már 25 perc össze jött ezzel a probálgatással szval nem tudom mi lehet a gond jo lenne ha valaki leírná nagyon örülnék neki mert egyik haverom is megvette neki is ugyan ez és nem tudjuk mi a gond pls
2016. febr. 1. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg futtatni rendszergazdaként! Egyébként ezeknek a problémáknak a hátterében sokszor a tört op rendszer a ludas. Esetleg teljes formatálás, majd ujra a gépet és a szűz gépre a steam-et, majd a játékot.
2016. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!