Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Boom Beach-ben ez most hogy van?

Boom Beach-ben ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Kémlelek egy beachet.

Azt írja, x fa y kő z vas w arany van.

Szóval akármikor támadom meg, annyit tuti megkapok? Ha többször kémlelem, hetente, akkor is mindig ugyan annyit ír. (bár egyszer mintha többet kaptam volna, mint amennyit írt. támadás előtt 2-3 nappal kémleltem. lehet tévesen láttam. mindegy)


Ha pedig engem kémlelnek, azt a mennyiséget fogja neki írni, amennyi nyersi vihető tőlem.

Tegnap este 2x is támadtak és valami 1000-1000-1000 nyersit vittek meg 50k arany.

Nekik nyilván nem azt írta támadás előtt, hogy nálam ennyi van. Csak tőlem ennyit vittek.

Viszont megkapták azt a mennyiséget, amit első kémlelésük után írt? (gyűjtöttem, szóval nem tartom kizártnak, hogy vagy 500k nyersit írt nekik először)


Szóval ez most hogy van?


Ha kémlelnek ekőször, kiírja, épp mennyi vihető tőlem.

Akármikor támadnak, azt fogják megkapni, még akkor is, ha nullázva van nekem a raktár/tele van a raktár? Mert az úgy roppant érdekes, ha x nap kémleltek, 500k vihető, 1 perc múlva elköltöm, szóval 10k vihető, de 2 perc múlva betámadnak és megkapják az 500k-t, tőlem meg leveszi a 10k-t?


2016. jan. 31. 18:08
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem így lehet:

-Ha egy nem igazi embert nézel akkor mindig ugyanannyi marad a zsákmányolható mennyiség.

-Ha igazi ember akkor gondolom frissül bizonyos időközönként a kiírás különben lehetséges lenne az amit leírtál és az úgy elég furcsa lenne.

2016. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A nem-igaz-ember beachen mindig annyi van, amennyi. Talán a szintedtől függ.


Ha igaz embert kapok a mapra, kémlelem, akkor 900 nap múlva is annyit fogok kapni (legyőzte után), amennyit első kémlelés során írt.


Ha engem támadnak be, akármikor kémleltek/támadtak, akkor a vaultomnak megfelelően viszi tőlem a nyersit :)


Időközben rájöttem.

2016. jún. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!