Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet ilyet csináltatni?...

Lehet ilyet csináltatni? Medált ami két darabból áll, mint a "bf"-esek?

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni egy mogyoró alakú medált ami 2 részből áll, s össze lehet illeszteni. Ékszerésznél lehet ilyet kérni, vagy inkább válogassak a meglévő elkészített össze illeszthetős nyakláncoknál?

Választ előre is köszönöm, s normális válaszokat szeretnék, mert tényleg fontos lenne.



2016. febr. 2. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először nézz szét ékszerüzletekben, mint pl. claire's(ott szoktak ilyenek lenni), és ha találsz, akkor lehet, hogy olcsóbban megúszod, mint a csináltatással. De ha nem találsz semmit, akkor meg persze kérj meg egy ékszerészt. És amúgy a BFF-es pólók, meg karkötők is nagyon jópofák(például van egy űrlényes pulcsi, agyon aranyos), szóval olyat is csináltathattok a barátnőddel. Remélem azért segítettem valamit :)
2016. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm,csak épp ez az, hogy nem barátos kell, hanem "szeretlek" vagy valami ami kis jelkép nekünk,hogy össze tartozunk. :D De köszönöm tényleg a választ s szét nézek még, csak kíváncsi voltam, hogy lehet-e csináltatni ilyen medált c:
2016. febr. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!