Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kitöltött és leadott...

Egy kitöltött és leadott kérdőívet lehet kérni törlésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet egy online kitöltött kérdőívet kérni, hogy töröljenek? Vagy ez nem lehetséges, hogy úgy vegyék, mintha ki sem töltöttem volna?


Nyugodtan hülyézzetek le, hogy most jut eszembe, hogy mégse kellett volna elküldeni.


Köszönöm a válaszokat!


2016. febr. 3. 01:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Anonim volt a kérdőív, viszont egy-két helyen nem emlékszem már, hogy mit válaszoltam és nagyon zavar az egész.
2016. febr. 3. 01:08
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy akkor már nem lesz anonim a kérdőíve. Vagy ez csak számomra egy logikus lehetőség és egyem meg azt, amit főztem és annak a következményét?
2016. febr. 3. 01:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha anonim nem tök mindegy?
2016. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. Egy tantárgyat kellett értékelni és félek, hogy egy kényes helyre valami rosszat írtam be, ami sértheti a tanárt. Ezért kérdezem, hogy pl szerinted lehet töröltetni? Egyáltalán lehet vagy engednék?
2016. febr. 3. 22:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyugodtan mondhatod, hogy hülye vagyok, tudom én is. Figyelmetlen voltam és nem olvastam el még egyszer az egészet. A csoporttársaim szerint minden rendben van, biztos jót írtam csak bezavarom magam, de bennem akkor is van kétely.
2016. febr. 3. 22:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megoldódott úgymond, azt mondták, hogy visszakereshetetlen a kérdőív, ami egy cseppet sem nyugtat meg, viszont azt mondták, hogy nem lesz gond, mert max a statisztikai átlagot fogja rontani... Remélem, de a kételyeim nagy része még megmaradt. Na mindegy, ez van.
2016. febr. 4. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!