Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » VÁmpírnaplók fűggő vagyok?!...

VÁmpírnaplók fűggő vagyok?! SEGITSÉG! Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon függö vagyok,folyton nézem d megéztem addig a sorozatot amig magyar 5.évad 3. részig DE NEM BIROM KI A TÖBBIT hiába nézem ujra a sorozatot semmi 3x néztem mármeg EZ RENGETEG IDŐ nemtudom mit tegyek....

2016. febr. 3. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik
2016. febr. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Azrael666 válasza:
nézd angolúl felirattal
2016. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Azrael666 válasza:

vagy légy vámpír.

kis segítség... olvasd el és ha érdekel a vámpírélet írj a kisasszonynak.

[link]

2016. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha tenyleg akkora fuggo lennel, akkor nezned felirattal is. en meg akkor is nezem mar az uj reszt, amikor eg felirat sincs hozza, mert tenyleg nem birom ki, ugyhogy majd akkor nevezd magad vampirnaplok fuggonek, hogyha nem leszel lusta, es megnezed a feliratosokat is, addig ne.
2016. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is függő vagyok és az 5. évad 3. részét valamikor két és fél évvel ezelőtt láttam...
2016. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is függő vagyok! Nagyon jó a sorozat! De fennt van feliratosan is!!!♡
2016. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 feketeszisza válasza:
Szia. :D Én a leges legelső részt láttam Rtl-en. Azóta nézem,folyamatosan,ahol már felirat sincs,akkor előről kezdem. Nem lehet megunni. Jóképű pasik,dráma,szerelem. Egyszerűen hihetetlen jó sorozat.. semmi baj a függőségeddel :D
2017. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!