Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb. miről szól a NFS Most...

Kb. miről szól a NFS Most Wanted 2012?

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Autóval vezetsz.
2016. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JulesTS válasza:

Még nem játszottam sokat vele, de annyi derült ki, hogy autókat kell megszerezni...

Egyébként meg ingyenesen letölthető, próbáld ki:

[link]

2016. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ,igen éppen azért kérdeztem ,mert most kezdtem el :D Amúgy köszi a válaszokat :3
2016. febr. 5. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi különleges nincs benne (fél éve van meg a torrentes verzió), de a rivalsnál fényévekkel jobb. Viszont ebbe a játékban is (szinte) lehetetlen konfigurálni a plug&play kormányomat. Egy kissé lomha is az autók irányítása. Underground 2 jobb. Igaz, a grafikája alig jobb, mint a gta 3-é, viszont jobb. De azt is simán meg lehet unni, ott is csak verseny, verseny, verseny... Egyszerűen hozzászoktam a gta sorozathoz, van sztori is, egy jó map is... De ez már nem ide tartozik. :)
2016. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D A Rivals-al nem játszottam ,de az Underground 2-vel igen és az tényleg jobb :)
2016. febr. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!