Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az új dili, hogy ha...

Mi ez az új dili, hogy ha valaki valamit szeret, akkor úgy fejezi ki, hogy "szeressem ezt meg azt. "? Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 16:56
 1/7 anonim válasza:

Nem csak téged idegesít, tényleg rossz, hogy sokan szándékosan beszélnek helytelenül :S

Remélem ez csak egy buta divat, amit hamar megunnak, akik űzik. Ráadásul, ha nagyon megszokják, hogy így fejezik ki magukat, idővel ez válik normálissá, és egy fogalmazást nem tudnak majd megírni.

2010. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de jó, hogy nem vagyok egyedül (:
2010. márc. 29. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem egy újkeletű dolog.
2010. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a "kellesz"-től vagyok rosszul...

"Holnap kellesz majd elmenni ide meg ide" pl.

brr...

2010. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húú, ezt még nem is hallottam :| remélem nem is fogom egyhamar.. de nem értem ebben mi a jó..:S
2010. márc. 29. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tájszólás. A "kellesz" Borsodban divat. Meg a kilincs helyett kalincs... azon mondjuk behaltam. És nem falusi bácsikák használták, hanem átlag tinik.
2010. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát pl.: "Szeressük a rockot!"?

Az ilyenek engem is idegestenek... Hogy lehet ilyen hülye divatot kitalálni? Az a trendi, ha valaki szándékosan helytelenül beszél, ráadásul még büszke is rá?...

Na jó, befejeztem, mert ilyeneken mindig felhúzom magam.

2010. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!