Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 13 éves lányt és egy 14...

Egy 13 éves lányt és egy 14 éves fiút beengednek a moziban egy 16 karikás filmre?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk az egyik filmet megnézni a moziban de nem tudjuk, hogy beengednének-e minket. Esetleg mondhatnánk azt, hogy az idén töltjük a 16-ot?

2016. febr. 5. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kinéztek 16-nak be. Akkor meg úgy kell közlekedni mintha odatartoznátok, csak természetesen.

Bár nem hiszem hogy kinéztek annyinak, szóval nem.

2016. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha diakjegyet szeretnetek, akkor be kell scannelni a diakigazolvanyt. Azon pedig rajta van a szuletesi datum, szoval...
2016. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjátok azt, hogy ketten együtt már több vagytok mint tizenhat.
2016. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen csak hat az van hogy a az iden uj suliba mentem es elhagytam a regi diakom meg ugy se lett volna erevenyes szoval most keszitik
2016. febr. 5. 10:35
 5/7 A kérdező kommentje:
*ervenyes
2016. febr. 5. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor felnottjeggyel beprobalkozhattok siman.
2016. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, igazából engem beengedtek 14 évesen 16-osra, bár ez itthon volt (18 00-ezres város), egy kisebb helyi moziban (tulajdonképpen a színházteremet használják fel a vetítésre), de azt nem tudom, hogy egy ilyen nagyobb, pl.: plázás moziba besunnyoghatnátok -e... :D


De amúgy szokták figyelni?

Az a lényeg, milyen mozi szerintem.

2016. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!