Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szedi valaki a Beauty Breast...

Szedi valaki a Beauty Breast mellnövelő kapszulát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném elkezdeni a Beauty Breast mellnövelő kapszula szedését, mivel 17 évesen 70/A-s melltartót hordok.

Ha van itt valaki olyan, aki több hónapja szedi, légyszi válaszoljon a következő kérdésekre :

Mennyi idő után veszel észre változást?

Serdülőkorban szedhető e? (mivel olvastam hogy ösztrogén hormont tartalmazó anyag van benne)

Olvastam, hogy van ilyen mellnövelő krém is, de én egyelőre csak a kapszulát szeretném használni;a kérdésem az lenne, hogy a krém nélkül is hatásos e a kapszula?

Gyógyszertárakban kapható? Vagy csak neten lehet rendelni? (utóbbi esetben kell e útiköltséget fizetni?)

Olyat is hallottam, hogy a szedés befejeztével visszacsökken az eredeti méretre. Nálad volt ilyen?

A kapszula ugye csak a mellre hat? Mármint az ösztrogén hormon a másodlagos női jellegek kialakításáért felel (széles csípő stb), honnan tudható, hogy a BB szedésével nem e lesz nagyobb csípőm stb, azonkívül hogy nagyobb lesz a mellem?


Lehet hogy még lesz kérdésem, most csak ennyi jutott eszembe.

Esetleg ha valaki tud akciósan valahonnan, légyszi linkelje be.


Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2016. febr. 5. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D

mellnövelő kapszula, te édes jó isten

2016. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak az agyhalottak.
2016. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kérlek szépen titeket ne itt éljetek ki magatokat, én már hallottam hogy sokaknak bejött, és csak további infókat szerettem volna megtudni, ha nem tetszik el lehet innen húzni. ☺☺
2016. febr. 5. 13:54
 4/8 Molyember ***** válasza:
100%
Kislány, nem rosszindulatból nevettek ki az előzők, csak nehezen kommunikálnak. A lényeg, hogy egy kapszulától a büdös életben nem fog nőni a melled. Ráadásul hormonokat csak doki írhat fel, tehát ebben a kapszulában vagy nincs, vagy illegális, és akkor veszélyes is. Gondold végig, kérlek: ha egy gyógyszertől, hatóanyagtól nőhetne a mell, akkor a gyógyszergyártó cégek nem futottak volna már rá? Aki ezt az anyagot felfedezi, ugyanolyan gazdag lesz, mint a pélónövelő tabletta feltalálója. Jelenleg egyik sem létezik. Be ne szedd, mert akármi lehet benne, és biztos, hogy NEM fog tőle nőni a melled. Ilyen nincs. Próbálj gondolkodni, akármennyire is pánikolsz a melled miatt.
2016. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kislány 😂😂😂

Köszönöm szépen a normális válaszod. Igen valószínűleg igazad van, viszont nagyon rosszul érzem magam így a bőrömben. (gondolom fiú vagy és nem szereted te sem a lapos lányokat)

Nem azért szeretnék nagyobbakat hogy kipakoljam, mert nem vagyok az a fajta. Hanem azért mert egyáltalán nem állnak jól így a ruhák stb.

Plasztikáztatni meg nem akarok ilyen fiatalon, de később se fogok.

Úgyhogy értsétek meg, ha keresek valami módot.

2016. febr. 5. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Kiscicám! A melled méretét a génjeid határozzák meg, attól, hogy bogyókat szedsz rá, nem fog nőni. Egyébként még simán lehet 3-4 év mire elnyerik a végleges formájukat és méretüket. Amúgy rengeteg(!!!) férfinak kifejezetten a kis mell a gyengéje!!!


32F

2016. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen lehet növelni a mell méretét:

egy: műtéttel

kettő: elkezdesz hízni mint a fene és reménykedsz, hogy oda is megy a zsírból, csak mire odáig eljutsz akkora segged lesz, hogy ahhoz viszonyítva ugyanolyan kicsik lesznek a cickóid, szóval ezt a meccset inkább fejben próbáld lejátszani és fogadd el őket akkorának amekkorák.

2016. febr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Molyember ***** válasza:
Szerintem százszor jobb a kis mell, mint egy emiatt befeszült, önbizalmát vesztett, állandóan frusztrált csaj. A plasztikánál meg végképp jobb, az valójában egy protézis, mint a művégtag. Csak súlyos fejlődési zavar, vagy rák miatti emlőeltávolításnál fogadható el, mint szükségmegoldás. A szilikoncsöcs legfeljebb ruhában néz ki jól. Szexelni meg nem úgy kell, általában.
2016. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!