Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a szöveg hogy van angolul?

Ez a szöveg hogy van angolul?

Figyelt kérdés

(fontos lenne) le tudnám fordítani de tele lenne hibával szóval inkább segítséget kérek valakitől aki tökéletesen beszéli a nyelvet

Tehát ez a szöveg : " Ma van egy éve ,hogy meghalt anyukám,nagyon fájt hogy elvesztettem és nagyon sokáig csak eljátszottam hogy nem fáj,alig mosolyogtam..aztán egy nap rátok találtam. Mindig megmosolyogtattatok a videóitokkal és energiát adtatok. Tudom hogy sosem fogunk találkozni és nem tudom nektek megköszönni ezt csak itt interneten, mert nagyon messze lakok tőletek .Annyira köszönök minden segítséget nélkületek nem tudom hol lennék. "



2016. febr. 8. 14:45
 1/1 Ivett néni válasza:
Today has been a year since my mother died. It really hurt that I lost her and for a long time I just pretended it didn't hurt me, I hardly smiled..then I found you one day. You have always made me smile with your videos and gave me energy. I know we will never meet and I cannot say thank you only via internet because you live so fare from me. I truly thank you for all your help; I don't know where I would be without you.
2016. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!