Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek valamilyen jó pc...

Ismertek valamilyen jó pc játékot?

Figyelt kérdés
Akció vagy stratégiai játékot szertenék. Call of duty és Batlefield játékok már megvannak és az összes total war is.

2016. febr. 12. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Wolfenstein 3D

😊

2016. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem stratégiaiak közül az Empire Earth és a Nyulak és malacok (ez magyar) nagyon bejött. Az első a különböző korok között játszódik (őskor, középkor, újkor, jövőkor), a másodikban pedig nem végtelenek az erőforrásaid, különböző feladatokat kell megoldani adott mennyiségű egységgel. Igazán jó móka mindkettő, bár már nem mai darabok :)
2016. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a witcher,és a fallout szériának érdemes adni egy esélyt,nagyon jók.
2016. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár a #3 által említett játékok már erősen RPG jellegűek (akció-RPG), de valóban nagyon jók, a maguk nemében kifejezetten lebilincselőek. Jelentem, a Fallout 3 jelenleg is fel van telepítve :D
2016. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II

műfaj: valós idejű stratégiai játék

2023. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!