Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy meg nem szeretnek babat, es 4napja kesik a menstruaciom, de ez lehet hogy azert van mert 2hetet beteg voltam, most a 34.napnal vagyok es 30naposak a ciklusaim kb.

Semmi mas tunetem nincs a terhesseggel kapcsolatban... Csak a menzim nem jon meg. Es bebeszeltem magamnak h terhes vagyok es most felek

21/L



2016. febr. 13. 07:41
 1/5 anonim válasza:

Keféltél előtte úgy,hogy belég lőtt a pasid?


a.: Igen

b.: Nem

2016. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

B) Nem

Csak óvszerrep mindig :) Neha van h beteszi de ki is veszi, 1mpes dolog...

2016. febr. 13. 09:08
 3/5 anonim válasza:

"Neha van h beteszi de ki is veszi, 1mpes dolog..."


A HIV,herpesz,hepa,...is! :)

2016. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A néha berakásból néha be szokott csusszanni a gyerek is...
2016. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel semmiféle vizsgálatot nem tudunk eszközölni rajtad, így a válaszolók egyik része azt fogja mondani, hogy nem lehet, a másik része azt, hogy lehet. Szerinted ez elégséges lesz ahhoz, hogy eldönthesd?

Másrészt ugyanezen okból kifolyólag valószínűsítem, hogy csak önmagad megnyugtatása címén írtad ki a kérdést. Tehát ha mi azt mondjuk, hogy nem, és mégis az lettél, az jó lesz neked? Vagy ha azt mondjuk hogy igen, attól meg fogsz nyugodni, még akkor is ha történetesen nem így van?


Igen, lehet, de túl keveset tudunk ahhoz rólad és a körülményeidről, hogy ennél többet tudjunk mondani. Igazából a gyanúd eloszlatása szempontjából az lenne a legésszerűbb és legkézenfekvőbb, ha a nőgyógyászoddal konzultálnál ebben a kérdésben, nem pedig tökismeretlenekkel egy névtelen honlapon. Ne haragudj, de 21 éves létedre ezt már igazán tudhatnád...

2016. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!