Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el itthon hogy...

Hogy mondjam el itthon hogy osztályfőnökit kaptam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy általános iskolába járó lány vagyok és szeretnék segítséget kérni!

Pár napja nálunk farsangi bál volt az iskolában és mielött beöltöztünk volna voltak az iskolában bemutatni egy produkciót.

A mi osztályfőnökünk arra kért legyünk csendben.

A mellettem ülő osztálytársam megkérdezte mennyi az idő én pedig válaszoltam neki amiért egy osztályfőnökit kaptam a tanáromtol és nem tudom hogy tudnám elmondani itthon mert ugye kitűnő tanuló vagyok és ezzel hármas lessz a magatartásom anya elég mérges lenne. Hogy tudnám valahog finomabban elmondani?

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2016. febr. 13. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyu! Az a gyökér osztályfőnök adott egy osztályfőnökit csak azért mert udvariasan megmondtam egy osztálytársamnak, hogy mennyi az idő. Normális z osztályfőnök? Ugye bemész és kikéred magadnak, hogy ezért lerontja a kitűnő átlagom. Anyu ugye bemész??? Naaaa, anyu, lécci!!!
2016. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült elmondanom nehezen de sikerült és azt mondta anya étfőn bemegy:) köszi még egyszer
2016. febr. 13. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazságtalan volt, egy mocskos senki a z osztályfőnököd. Jó lenne tudni a nevét!
2016. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!