Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GTA IV mod gta san andreass-hoz?

GTA IV mod gta san andreass-hoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan modot keresek, ami nem a gta iv hez, van hanem a gta san andreashoz. Olyan mód kéne amit a gta san andreast, gta iv-s re tenné. Köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 13. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Wut?

Ilyen mod nem létezik...

2016. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Most, ha ezt grafikai téren érted akkor az lehetetlen viszont vannak teljes játékok mint Pl. a Rage motoros Grand Theft Auto 4:San Andreas ez egy nagy GTA Sa map nincsennek küldetések csak GTA Iv-es effektek,néhány autó meg sanandreas-es is stb... Vannak grafikai módok melyek segítségével jelentősen feljavítható a San Andreas grafikája de ezek se tesznek csodát. GTA IV-es módnak lehet venni a ped.ifp fájl a GTA mappájában ha ezt kicseréled egy GTA San andreas móddal ami gta iv-es mozgás animációt ad a játéknak. Beírod a youtube a barátod szerintem ott van hogy kell módolni GTA IV-es módok is vannak mint Pl. Gta Iv-es fegyvercsomag melynek segítségével megváltozik a játékban a fegyverek kinézete. Akkor van GTA IV Niko Bellic skin akkor úgye már nem Cj-vel vagy a játék során meg a bejátszásoknál is persze ez csak valami látszat dolog a játékosnak. Most én kérdezek tőled :D Ilyenekre gondoltál?
2016. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha, jaja. Csak nem tudom hol kezdjem, van egy alap gta feltéve, tovább ?
2016. márc. 23. 17:21
 4/5 anonim válasza:
a Rage motoros GTA IV:Sanandreas nek valóban szép a grafja és egy konkrét Sanandreas mapet kapsz tehát keress rá hogy hol kedvezőbb letölteni az egy konkrét kiegészítő,de az alapjáték a Sanandreas és a IV kellenek hozzá. Ne modold be nem gazdaságos megoldás folyton becrasshel a modoktól a játék és a gyenge konfuguráció else viszi magát a módot. Érdemesebb beszerzned ezt a kiegészítőd ha Sanandreas-es boklászást a mapen szép graffal játszani szeretnél :D
2016. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Figyelj nekem egyforma kártyám van ezzel a gyerekkel és így fut a gta iv. https://www.youtube.com/watch?v=L5rcDKDYOAY
2016. márc. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!