Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HELP megtalálni egy klipet?...

HELP megtalálni egy klipet? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy dal (semmire se emlékszem belőle, csak a klipre), ami western stílusú, és kettő lány párbajozik benne, vannak close-uppok (pl a szemük, vagy a fegyverükre), egymással szemben állnak, és egy 20 mp múlva megfordulnak, és egymástól ellentétes irányba elkezdenek gyalogolni. Egy kisebb csoport vezeti le az egészet egy fiúval az élén, aki kicseréli a fegyvereket, és a főszereplő ezért hal meg, mert nem tudja elsütni a fegyverét. A másik lány lelövi egy pasas egy hegyről, mai napig nem tudom milyen okból, de lelövi. :D A lyrics videója a dalnak fekete fehér szerintem, és az énekes egy kalapban ül benne, és fehér betűkkel megy a szöveg. Viszonylag új dal, sokat hallgattam nyáron. :D Előre is köszönöm a segítséget, nagyon érdekelne ez a dal. Ha picit kaotikusan magyaráztam el, akkor bocsánat.

2016. febr. 13. 20:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!