Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg az igazi Brahms...

Tényleg az igazi Brahms szerepel "A fiú" című film végén?

Figyelt kérdés
Valójában akkor nem halt meg a tűzben hanem végig ott élt a házban? És ő szórakozott Greta-val nem is a baba szelleme?

2016. febr. 14. 09:42
 1/3 anonim válasza:
most lattam a filmet és én is ezen kattogok...
2016. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, Brahms 20 évig élt a falak mögött. A szülei is tudtak rola, ott élt velük. És végig ő mozgatta a babát, ő vette el Greta ruháit nem pedig a szellem :)
2016. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
90%
A film végétől visszafelé gondolkodva... Amikor Brahms maszkja széttörik akkor látni, hogy az arca megégett... Ezért a maszk. A film közepén kiderül, hogy a kislány meghal Brahms szülinapján, s pont amikor a rendőrség ki akarta hallgatni a kisfiút tűz üt ki. Tiszta sor, hogy a szülők rágyujtották a házat a gyerekre a rendőrök így nem tudták kihallgatni. A baba, meg az, hogy beállitották magukat kettyósnak jó ürügy volt vásárlásra szülinapokra stb. (Szerintem) A vidéken elrakjuk a maradékot duma is érdekes volt az elején... Főleg mert a végén ott figyel az igazi Brahms szobájában egy nagy mikró. Lényeg: a srác egy zakkant, a szülők tudták mit csinált a kislánnyal de szerették mert a gyerekük, így inkább a falak mögött rejtegették. Szerintem amúgy a baba szeme kamera volt... Ezért se szabadott letakarni, ott leskelődött a kis....!
2016. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!