Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen hol és hogyan kell...

Ebayen hol és hogyan kell beállítani, hogy a licit automatán legyen?

Figyelt kérdés
Most licitálok először Ebayen és szeretnék nyerni.Az ellenfél gépe, vagy beállításai automatán van, így mindig lelicitál pár forinttal. Hol tudom én is beállítani? Továbbá vannak trükkök, hogy magasabb esélyem legyen nyerni? Köszönöm a segítséget!

2016. febr. 14. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Trükkök nincsenek. Az ellenfél gépe sincs automatán, ilyen nem létezik.


IOlyan van, hogy megadott egy magasabb licitet (például ezer forintot), de te még csak kétszázat ajánlottál, ezért az eBay automatikusan veszi az ő következő licitjét (mondjuk 250). Erre te nyomsz 300-at, de mivel ő ezerig jó, ezért automatikusan jóváírja a rendszer a következő licitet (350). Ez egész addig így fog menni, amíg el nem éred azt a legnagyobb licitet, amit ő még megadna: 1000-et. Ha te ajánlasz 1100-at, arra már nem fog automatán rálicitálni, mert 1000-ig szól a licitje. De persze ha megér neki többet, akkor megint megadhat egy magasabb tétet.


A dolog marha egyszerű: addig licitálj, amíg megéri neked a termék. Ha túl licitálnak, akkor felejtsd el.

2016. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, ha nekem valami kell, akkor kell, nincs mese. :D
2016. febr. 15. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor teszel egy magasabb licitet. Mi a kérdés?
2016. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!