Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami jelentosege itt a...

Van valami jelentosege itt a gyakorikerdeseken az ertekelesnek?

Figyelt kérdés
arra gondolok amivel ertekelhetjuk a valaszokat hogy hasznos, felig hasznos, meg nem hasznos!

2016. febr. 14. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Van persze, a válaszolók nagyrésze kap egy kis szöveget a válaszai aljára:

A válaszoló xy% hasznos válaszokat ad.


A negatív szavazat nyilván lefelé, a pozitív fölfelé viszi az értékelést. A semleges pedig csak a szavazatok számát (így az eloszlását) befolyásolja.


Továbbá egy kérdésen belül külön hasznossági százalékot kap minden válasz, ha elegen szavaznak rá, hogy megtalálhasd a leg hasznosabb választ az összes közül.


Azonban vigyázni kell, a nem rendeltetésszerű használatból kifolyólag a legtöbb ember lepontozza azt a választ, ami nem a saját véleményét tükrözi.

2016. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ment a zold pacsi :)
2016. febr. 14. 21:32
 3/4 A kérdező kommentje:
en amugy lepontozni nem szoktam csak zold pacsizok(like olok)mint a facebook on ami tetszik!
2016. febr. 14. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a veszekedőket le szoktam pontozni. Veszekedők alatt értem, aki vulgárisan szól hozzá a dologhoz, ok nélkül, aki nem a kérdésre válaszol, csak 'trollkodni' próbál, stb.
2016. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!