Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Tetőt Mindenkinek...

Mit tudtok a Tetőt Mindenkinek KHT-ról?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

OFF

A KHT-ról általában az, hogy azt próbálja elhitetni az emberrel, hogy közhasznú, tehát nincs haszon. De van, nem is kicsi, csak az különböző csatornákon keresztül áramlik/tűnik el még mielőtt adó lenne belőle.

1 fokkal jobb az alapítványnál, mert itt azért történik fizikai munkavégzés.

2016. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia, mi voltunk is nála, megnézni a házát, velük szerettünk volna építtetni. De pont ma nézelődtem, és azt találtam, hogy Jogutód nélkül megszűnt! ( [link]

Szóval nekem ez picit fura. Meginogtunk. :( Neked van már velük kapcsolatod?

2016. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 GepeszGabor válasza:
Én beszéltem az ürgével, és én is rákérdeztem, hogy most milyen cégformában működik a tevékenység. Mondtam is neki, hogy azért, mert ami a honlapon van kht. az megszűnt, és én le szeretném informálni, hogy estlegesen kivel fogok szerződni. Erre megsértődött, hogy nekem mi közöm az árbevételéhet, cégadataihoz, végül abban maradtunk hogy tárgytalan. Nekem gyanús, de cáfoljon meg akinek van tapasztalata velük.
2016. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Üdv! Tudom régi a kérdés, de esetleg azóta van velük valami tapasztalat?
2016. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 János671 válasza:

Egy kis honlap ismertetés:

"Hogyan lehet velünk spórolni?

1. Ha az árajánlatban szereplő építőanyagáraknál, kedvezőbbet talál a megrendelő, az olcsóbb anyagot fogjuk használni.

2.Ha az általunk kiírt munkálatok közül, a megrendelő valamely munkát átvállal, mi azt örömmel vesszük, sőt díjmentes szaktanácsadással segítünk a minőségi munkavégzésben.

3.Mivel a cégformánk lehetővé teszi, hogy ne termeljünk profitot, ezért csak az általunk elvégzett munkák haszonnal nem növelt költségét kell megtéríteni.

4.Az építőanyag egyenesen a megrendelő nevére kerül, ezért nem rakódnak rá járulékos költségek (+áfa, haszon…).

  E 4 lehetőség egyenként sem kevés megtakarítást jelent. Minél többet tudunk közülük megvalósítani, annál elérhetőbb lesz az építkezés!"


Kedves építkezők! Nem szoktam az interneten véleményt nyilvánítani, de most kivételt teszek. Ez a színtársulat - nem kht. nem kft. nem zrt. nem bt. - teljesen kimeríti a BTK ide vonatkozó passzusait, ugyanis semmilyen cégforma nincsen a honlap mögött, nincsen ÉMI engedély a rendszerre, a fotók az építésről teljes kontárságot mutatnak (hiltiszalag, tűzgátlófák hiánya, védőkezelés hiánya, szakszerűtlen OSB lap burkolás, betonozás zsalu nélkül, ahogy sikerül stb.) A legtöbbet akkor tudtok spórolni, ha 1 forintot sem költötök még a telefonálásra sem. Azt is leírom, hogy miért. Banki hitelt és CSOK ügyintézést csak hivatalosan működő cég által készített házra vehettek fel! ÉMI engedély IS fontos! Milyen honlap az ami teljes tévedésben akarja hozni az érdeklődőt!? Nézzétek meg a cég közlönyt, NAV-ot! Tessék csekkolni mindenkit, mert ez a pénz egy családnak a következő 20-25 évre egy nagy kiadás! Egy szélhámosnak nagy bevétel egy-két hónapra! Légy résen, mert a rés készen!

2017. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Nem tudom érdekel-e még a kérdés, de én 3 éve építtettem egy házat velük és tényleg ők voltak a legolcsóbbak azok közül akikkel beszéltem. Oda kell figyelni rájuk, hogy pontos, részletes árajánlatot adjanak, így elkerülhető, hogy ez-az kimarad és kell még kiadás valamire. A két réteg gipszkarton helyett csak egy lett felrakva, ezen kívül más hiányosság nem történt. A ház kiváló lett, mind gázfogyasztásban, mind esztétikailag, mindenki a csodájára jár. Statikus is ellenőrizte és megdicsérte, rég látott így összerakott, tip-top házat. Összességében meg vagyok elégedve velük.
2017. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi ugyan nem építettünk még velük, de megnéztük a bemutatóházat, valamint más referencia házat is. Nem volt rájuk panasz, hogy most lehúzták volna az ügyfeleket, leléptek volna a pénzzel stb. Nekünk megnyerőek voltak. Jövőre fogunk építkezni és benne vannak a kivitelezők listájában. Több mint 20 éve vannak a pályán. Mindenképpen nézz utánuk alaposan és csak akkor dönts mellettük, ha Te is úgy gondolod. Nyilván nincs olyan cég és nem is lesz, akiről mindenkinek pozitív a véleménye. Valahol valami mindig lesz.
2017. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves írók ! Azóta tapasztalat ? nagyon megköszönném !
2020. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!