Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha máshová...

Mit csináljak ha máshová postázták a csomagom?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval ezt írja, hogy Szentes 1-es posta, és kézbesítés regisztrálva, de én nem kaptam meg és senki nem vette át a közelben, ráadásul én Békéscsabára várom a csomagot, hogy került egyáltalán Szentesre?


2016. febr. 16. 06:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A két településnek elég hasonló az irányítószáma. Valószínűleg ezért ment mellé.

Jó eséllyel tegnap észrevette a futár a hibát és továbbküldte a megfelelő városba. Ez minden bizonnyal ma hajnalban megtörtént. Azért a helyedben felhívnám a diszpécsert, hogy biztos megvan-e a csomag.

2016. febr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt mondták itt Békéscsabán a helyi postán, hogy valószínűleg rossz ragszámot adott meg a feladó, és kérdezzem meg hogy biztosan ez-e a ragszám ami nekem kell.

Nem fordulhat elő hogy nem arra a címre kézbesítik ami rá van a csomagra.

Remélem csak kapok választ az eladótól illetve hogy előbb-utóbb megkapom a csomagom. :)

2016. febr. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!