Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb sims 3...

Melyik a legjobb sims 3 kiegészítő és miért?

Figyelt kérdés
Kérlek mindent írjatok le mit tudni arról a kiegészítőről! Válaszotokat előre is köszönöm!

2016. febr. 16. 17:18
 1/4 anonim válasza:

Az attól függ hogyan szeretsz játszani.


Nekem a következők azért tetszettek mert jobban belepillanthattam a simek életébe.

-Álomállások: néhány munka közben irányíthatod a simeket és végig velük lehetsz, sőt rajtad múlik minden.

-Világkörül: tetszett maga az utazás, és a kincskeresés.

-Egyetemi évek: na itt még karriert is egyengethetsz :)

Ezeknél az a gond, hogy csak egy simmel érdemes játszani, mert a többire nem tudsz rendesen figyelni, amíg amaz dolgozik vagy éppen a családból elmennek a diákok, olyankor csak velük játszhatsz.


Másik három kedvencem eltérő okokból:

-Pets: imádom az állatokat és a simek napjait is földobja.

-Vár a színpad: az előző gépemen rajta volt és ezt hiányolom a legjobban, tetszettek az artista dolgok, és hogy intézhettem a simem zenei karrierjét.

-Szigetvilág: tenger, homok és búvárkodás amibe szintén beleleshetsz.


Plusz megemlíteném, hogy mikben csalódtam vagy vártam többet, mert van kedvem írni :D

-Természetfeletti erők: a vámpírokat nagyon vártam, de sajnos totálisan lekorlátozzák a simek mindennapjait.

-Évszakok: én inkább azt szeretném ha mindig nyár lenne :D, bár az elején még élveztem.

-Éjszakák: hiába voltak engedélyezve a vámpírok a menüben, alig látni egyet-kettőt, kaptál egy nagyvárost ami szép de folyton szürke, talán még a mixerkedés említésre méltó és...ennyi?

2016. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez ízléstől függ.Nekem a kedvencem az egyetemi évek ! Imádom azt a kiegészítőt.
2016. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Szigetvilág.

Van új város, lehetsz sellő, megtanulhatsz búvárkodni, vehetsz nyaralót, vezethetsz szállodát.

2016. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. febr. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!