Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetaliások! Melyek a kedvenc...

Hetaliások! Melyek a kedvenc headcanonjaitok?

Figyelt kérdés

Bocsánat, nem tudtam hogy fordítani azt a szót. :D

Az utóbbi napokban elkezdtem olvasgatni ilyen kis "tényeket" angolul a DeviantArton és a Wattpadon.

Pár kedvencem:

Róma igazi neve Romolus.Ő ölte meg a testvérét,tehát amikor Romano után Feli is megszületett, őt elvitte, mert nem akarta, hogy meg kelljen egymást ölniük.


Németország még mindig bizalmatlan egy kicsit Olaszország felé, amiért az I. világháborúban az Antant országokhoz csatlakozott.


Poroszország mindig azt kívánja 11:11-kor, hogy a testvére boldog legyen. Amit nem tud, az az, hogy Németország ugyan ebben a pillanatban azt kívánja, hogy Poroszország éljen meg még egy napot.

(Ez annyira... Jézusom :( )


Oroszország nem tudta, hogy mit csináljon a kommunizmus bukása után. Miután félretette minden büszkeségét, és segítséget kért Amerikától, Amerika kinevette.


Van még kettő, de nem emlékszem rájuk szószerint... Az egyik, hogy Svédország azért motyog, mert a Kalmari Unió alatt Dánia fejbe verte a baltájával, és a feje valami fontos része megsérült. Csak most kezdett megbocsájtani Dániának, amiért elvette a hangját/szavait.

(Ez nagyon nagyon szíven ütött, mert imádom az északi országokat :( )


A másik az, hogy az amerikai függetlenségi háború óta Anglia nem tud ránézni a bajonettre (vagy valamelyik másik fegyverre, már nem emlékszem pontosan).


Naaa szóval, kinek melyik a kedvence? :D Gyűjtöm őket, szóval írjatok minél többet! :D

Egyébként, szerintetek ezek mennyire igazak? Láttam egy csomót, amik ellent mondanak egymásnak...



2016. febr. 18. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Hát, meghallgathatod az enyéimet, viszont ebben vannak pairingok is...

1 Magyarország sose szerette Ausztriát.

2 Oroszország és Dánia jól kijönnek.

3 Dánia és Poroszország is (ennek nincs történelmi alapja).

4 Ahogy Dánia Amerika és Dánia Dél-Korea is.

5 Jó elég volt Dániából (egyelőre). Angliának egyszer sikerült ehető ételt főznie amit kipróbáltatott Kanadával. Amikor viszont megpróbált eldicsekedni vele senki nem hitt neki.

6 Amerika nem volt Anglia kedvence, csak akibe legtöbb energiát fektetett.

7 Anglia nagyon szereti Kanadát, és a Függetlenségi Háború óta még jobban is mint Amerikát.

8 1848-ban Poroszország és Törökország minden vágya az volt, hogy segítsen Magyarországnak. (Törökország nem a szerelem miatt)

9 Magyarország Báthory Erzsébet miatt lett Erzsébet.

10 Dánia nem bántott senkit a Kalmár Unió alatt csak kibírhatatlan volt a makacssága és önfejűsége miatt.

11 Dánia nem arrogáns, nem is egoista és végképp nem felelőtlen.

12 Nem is hülye, csak túl gondolja a dolgokat.

13 Tudd rohadt ijesztő is lenni.

14 Hongkong jobban szereti Angliát mint Kínát.

15 Szlovákia nővérkémnek hívja Magyarországot.

16 Románia, Magyarország és Bulgária sokat lógnak együtt.

17 Dánia imád veszekedni.

18 Litvánia próbálja lerázni Lengyelországot.

19 Magyarország Lengyelországgal lóg a legtöbbet.

20 Róma nem szerette Románót annyira mint Itáliát.


A legtöbb egyébként megalapozott, vagy a Hetália által vagy a történelem által.

2016. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enyémek:


- Ausztria Németország és Poroszország unokatestvére.

- Magyarország Lengyelországgal csókolózott először. (bezony :P)

- Romano hasonló helyzetben van, mint Poroszország, és fél, hogy egyszer el fog tűnni, ha már nem lesz rá szükség, mivel Veneziano-t tekinti mindenki a "fontosabbik" Olaszországnak.

- Veneziano legnagyobb félelme a magány.

- Poroszországot régebben bántalmazások érték a külseje miatt, és ezért nagyon kicsi az önbizalma. A magabiztos "awesome" álcával csak magát és a világot próbálja meggyőzni az ellenkezőjéről. (ennek a teóriának az első fele nem saját, én is láttam valahol, de annyira megtetszett, hogy headcanonommá tettem x3)

- Japán néha kívülállónak/harmadik keréknek érzi magát Németország és Olaszország mellett. (NEM shipping miatt)

- I. Erzsébet Anglia felesége volt. (ez történelmi alapú, mert ugye ő volt az, aki egész életét az országának szentelte)

- Lengyelország szereti a My Little Pony-t és mindenféle Disney-sorozatot.

- Magyarország imádja a yaoit, de ha Ausztriát/Poroszországot látná együtt férfiakkal, hányna. (igen, AusHunt és PruHunt is shippelem xD)

- Anglia sokkal kevesebb "hatalommal" van megáldva, mint Norvégia és Románia, és titokban irigykedik rájuk.

- Liechtenstein és Svájc igazából is testvérek, mint Norvégia és Izland.


Most ennyi jutott eszembe, de nekem is van több olyan, amik ellentmondásosak, mert szeretek játszani a lehetőségekkel :D ^^

2016. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amerika tud főzni.

Ez mindent visz. :D (Nem Angliától örökölte az tuti).

2017. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!