Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha önkéntesként dolgoztam...

Ha önkéntesként dolgoztam uniós országokban, jár utána nekem valami?

Figyelt kérdés

Pár hónapja tértem haza az utolsó önkéntes szolgálatomról és bármikor ránézek a facebook-omra, csak azt látom, hogy ez a volt önkéntes ide utazik, meg oda utazik, ide költözik, oda költözik, bejárja a világot, stb.

Én olyan emberekkel dolgoztam, akikből simán kinézem, hogy ellhallgatták előlem, hogy milyen lehetőségeim lennének. Mikor látom, hogy a többi volt önkéntes bejárja a világot, meg jobbnál jobb helyre költözik, felmerül bennem, hogy ezt talán én is megtehetném, ha tudnám azt, amit ők nem mondanak el nekem. Ezeket a dolgokat csak úgy lehetne önerőből megtenni, ha mindegyikük legalább milliomos lenne, vagy milliárdos és én kétlem, hogy mindegyikük az.

Lehet, hogy én is gond nélkül élhetnék, meg melózhatnék valahol a világban és nem kellene munka nélkül az őseimnél rohadnom.

Ha valaki tud valamit arról, hogy jár-e a volt önkénteseknek bármilyen támogatás, jogosultság, kedvezmény, vagy hasonló, vagy azt tudja, hogy hol nézhetnék ennek utána, kérem írja meg akár privátban is.



2016. febr. 19. 10:22
 1/2 anonim válasza:

Tetszik a kerdesed :)

Nekem meg ezek a hegymaszok jutnak eszembe, hogy ezt a hegyet megmasszak, meg azt tavat, meg dicsekednek hogy bejarjak a vilagot, de arrol nem esik szo, hogy a penzuk honnan van. Nos egyertelmuen szerintem ezek gazdag emberek, akiknek sajat ceguk van, vagy apuci cege. Es megtehetik.

2016. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, elsősorban én is erre tippelek. Csak eszembe jutott, hogy talán lehet valami másik mód, amit ők tudnak, tőlem meg elhallgatják.
2016. febr. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!