Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek aberrált vagyok,...

Szerintetek aberrált vagyok, amiért megnéztem a Szerb filmet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 18:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Csk amiatt kérdezem ezt, mert mielőtt nekifogtam volna a filmnek rengeteg blogot illetve véleményt elolvastam a filmről, ahol többségében a brutális, aberrált és beteg jelzőket aggatták rá.

Szóval mindennek fényében álltam neki a film nézéséhez, hogy nagyon jól tudtam,hogy mi fog fogadni.

Igazából nem rendített meg annyira ,mint ahogyan számítottam volna rá. Persze nem volt kellemes 1-2 jelenetet megnézni, de kibírtam...

Engem a Mártírok sokkalta jobban "szíven" ütött. Attól konkrétan a gyomrom forgott úgy,mintha körhintában ültem volna. Azt végig nézni se bírtam.

Ezzel szemben ezt a filmet igen. Nem értem, hogyan látják egyesek ezt művészfilmnek. A szereplők nem rosszul játszanak benne és érződik,hogy dolgoztak a filmen...

Na, de olyanban művészetet látni, ahol kisbabát erőszakolnak- na,most,hogy leírtam ezt,kirázott a hideg- az egyszerűen képtelenség.

Nem vagyok egy nagy horrornéző és eléggé félős is vagyok és ezen a filmen is max megütközni lehet. Igazából a sok kritika tett kíváncsivá, és ezért nem hagyott nyugodni, hogy ne nézzem meg. Hát igazából nem is tudom mit lehet írni erre a filmre...

2016. febr. 20. 19:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

:D

Azert nem kell buntudatod lenned, mert megnezted, en is megneztem.

Akkor lenne kritikus, ha pl. szexualisan izgatonak tartottad volna a jeleneteket.....na ez elgondolkodtato lenne :D, viszont attol, hogy csak megnezted, es a varhato atlagos reakciot valtotta ki beloled, nem kell aggodnod ;)

2016. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Izgatónak semmiképp. Csak nem rendített meg annyira, mint gondoltam volna... Nos, ennyi.
2016. febr. 27. 17:05
 4/4 elsehiszed válasza:
Imadom! :D
2016. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!