Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új felhasználó hogy tud...

Új felhasználó hogy tud bekapcsolódni a GyK életébe kérdésekkel és válaszokkal?

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egy társalgós, barátkozós oldal, itt nem közösséget épít az ember, hanem feltesz egy kérdést, és megválaszol pár másikat, ha tud.


Nincs milyen 'életbe' bekapcsolódni...

Ez nem egy fórum (technikailag az, de nem klasszikus értelemben véve).


Első szabály egy új felhasználónak: Ne tegyél fel ilyen buta kérdéseket, mert ilyen válaszokat fogsz kapni, mint ez (és én még a kedvesebb fajtába tartozom)

2016. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első időszakban sok időbeli korlát van, nem lehet egyből nekiugrani és sorban kérdezni és/vagy válaszolni. Ha letelik ez az időszak, onnantól kezdve fél óránként mehet a kérdés és a válaszok ideje elvileg korlátlan (úgysem tudsz beküldeni két választ pár másodperc eltéréssel, kivéve ha floodolsz, de akkor úgyis kiraknak).
2016. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl. tudnod kell, hogy miért regisztráltál egyáltalában . Én annak idején azért mert volt valami amiben a környzetem segíteni nem tudott, hát gondoltam akkor megkérdezem itt és bizony feltettem a nagy kérdést . Aztán ráérős időmben mások kérdéseit, válaszait olvasgattam, aztán én is hozzá szóltam ehhez-ahoz . És lám itt ragadtam .
2016. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

két ismerősöm regisztrált,aktiválta is ahogy kell,de hiába lép be,se kérdezni,se választ írni nem tud.

van erre valami megoldás?

2016. febr. 21. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Aktiválni kell az e-mail címedet ahhoz, hogy tudj kérdezni és válaszolni!
2016. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!