Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy nem vagyok...

Miért baj az, hogy nem vagyok fent a facebookon?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért röhögnek ki amikor, azt mondom, hogy nem regisztrálok a facebook-ra a biztonság miatt?Mellesleg szerintem elég értelmetlen egy közösségi oldal és már szinte alappá válik.Ez probléma?

2016. febr. 20. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Manapság a facebook, ahol kapcsolatot tartanak egymással az emberek. Olcsóbb, mint a telefon és egyszerre többekkel is kommunikálhatsz. Ha nem ész nélkül teszed, nem rossz. Az ismerősöket kell megválogatni.
2016. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok ott, igaz más okokból is. Az egyik az hogy nem kell senkinek magyarázkodnom hogy ki ki kicsodám. A legfőbb viszont az hogy szimplán utálom.
2016. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én csupán amióta gimibe járok vagyok fent facebookon, csakis azért, mert van pár tanár akik ott írnak csoportban nekünk fontos infókat, házikat, de ennyi. Nincs semmi egyéb értelme, másért nem is megyek fel. Ne érezd emiatt magad rosszul, neked van igazad.
2016. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Nekem is csak az iskola miatt van, de egyébként feleslegesnek és hülyeségnek tartom. Ha valaki emiatt kiröhök, azzal csak saját magát minősíti. Ne foglalkozz velük! 15/L
2016. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

Egy adathalász és vírustanya az egész fész.

Én évekkel ezelőtt töröltem magam róla.Kb úgy 2011 környékén...Azóta sem hiányzik.Simán megvagyok nélküle.

Egyébként sokan meglepődnének azon,hogy milyen sokan nincsenek már fent azon a moslék oldalon...

2017. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!