Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy sima tejszínhabbal milyen...

Egy sima tejszínhabbal milyen hosszú csíkot lehet húzni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálod ki? Ennyit megérne :D
2016. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért, játékvezető vagy a Megye III-ban és villantani akarsz? :D
2016. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ú, miért nem a fogkrémet kérdezted, azt pont tegnap néztem :(

Amúgy ha van egy grammérleged, megtudhatod úgy is, ha nem fújod ki az egészet. Leméred a teljes súlyát, kifújsz egy fél méteres csíkot pl, majd újra leméred, hogy mennyi maradt benne. Így a két szám különbségéből megtudtad, hány gramm egy félméteres csík. A tégelyen rajta van, hogy összesen hány gramm benne a tejszínhab, ezt a számot kell elosztanod a te általad kimérttel, és megkaptad, hány félméteres csík jönne ki belőle. Megszorzod kettővel, annyi méter. Kicsivel kevesebb talán, mert marad a tégelyben is valamennyi, mondjuk én 5%-kal számolnám kb.

Frankón megcsinálnám, de nincs grammérlegem :( Pedig ennyit tényleg megérne :D Mondjuk azon is múlik, milyen erősen nyomod a gombját, de megegyezés alapján gondolom érthetjük a legkisebb intenzitású nyomással kiengedett habot. Tippre szerintem meglenne vagy 50 méter.

2016. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* Pardon, elírtam, osztani kell kettővel a félméterben kapott eredményt, hogy méter legyen, nem szorozni.. nyilvánvalóan. Bocs!
2016. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!