Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar munkahelyeken magyar...

Magyar munkahelyeken magyar mentalitású embereknél Mi számít alapszintű angol nyelvtudásnak?

Figyelt kérdés

Jelentkezésnél sok helyen írják hogy alapszintű angol nyelvtudás, az mit jelent ?

az hogy folyékonyan beszélj, érts angolul ? sok helyen ezt vettem észre, mondjuk ha kérdeznek angolul és vagy lassabban válaszolsz, vagy kiejtésben máshogy fogalmazol, az már nem jó, Miért elvárt hogy folyékonyan beszélj ? oké be tudok mutatkozni, ismerek alapszinten angol szavakat, meg nagyjából meg tudom érteni mit mondanak, de nem biztos hogy egyből olyan perfecten válaszolok rá összetett angol mondattal vagy beleakadok, keresem a szavakat. Meg amúgy is idő kell hogy rááljon az ember füle. Most ez olyan hülyeség, hogy első látásból meg ítélik, pedig tudna jól beszélni az ember, ha adnának időt és belejönne. de nem úgy hogy egyik percről másikra. Mi számit az ilyen helyeken alap angol nyelv elvárásnak ?


2016. febr. 22. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha előre gyakorolnál, és akkor nem munkába állás után kell?
2016. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem az volt a kérdés, hogy mit csináljak hogy jobban mennyen az angol. Meg próbálom érthetőbben. Mi értelme ezeknek a fokozatoknak, ha ugyan azt várják el ? Ha már nem tudsz perfekten vagy bele akadsz, akkor azzal miért kell úgy ítélni hogy nem tudok angolul ? Tehát kérdés az hogy Mi számít alap szintü nyelvtudásnak, ahol ezt írják ki ? Vagy ez csak olyan 'mézes mázas csábítás az embereknek. aztán meg ott derül ki hogy emelt színtű, és még az embert minősítik úgy hogy fingja nincs az egészről
2016. febr. 22. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem társalgási szintű.
2016. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!