Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S : bucsuztato programmo...

S. O. S : bucsuztato programmokat keresek! Ötletek? (15/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A jövöheten kedden jönnek a giminkbe a francia cserediakok. ket het mulva hetfön el is mennek es akkor lesz nekik egy bucsuztato. Minden resztvevö kapott feladatot (pl. asztalok rendezese, takaritas, stb.). En es egy lany kaptuk a legnehezebb feladatot: tervezzük meg az egesz este programmjat... Ö fotoprezentaciot fog csinalni es ezzel vegzett is. Szoval nekem kell megterveznem az egesz estet (vacsoraval együtt). kb. 150-en leszünk (a szülökkel együtt) es a legtöbben lanyok. (Karaoke nem jöhettne szoba, mar megkerdeztem) Semmi ötletem sincs es en ugy erzem hogy ez nekem egy tul nagy feladat... Nagyon örülnek ha egy paran tudnatok ötletet adni:) A valaszokat elöre is köszönöm :)

u.i.: A tanaromat megkerdeztem es ö ezt mondta: Hozd be a kutyadat es csinalj vele mutatvanyokat! (kutyakat TILOS bevinni az iskola területere...)



2016. febr. 23. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Készíthetnétek akár csoportban, akár egyénileg rajzokat, amelyeken lerajzolnátok az élményeiteket, tapasztalataitokat erről a hétről. (Mi is csináltunk ilyet vendégdiákokkal és jól szórakoztunk a feladaton, pedig mi 17 évesek voltunk:D)


2. Francia-magyar párokat alakíthatnátok és búcsúzóul mindenki leírat, megtanít a másikkal az anyanyelvén egy szép mondatot, verset, mondókát, bármit. A végén pedig elő lehet adni. (Tehát a magyar a franciának magyarul, a francia a magyarnak franciául tanít valamit.)


3. Egy másik program nálunk: itt eléggé népszerű a néptánc, így egy egyórás-másfél órás táncestet szerveztünk a vendégeknek. Megtanítottuk az alaplépéseket és a végén szabadtánc volt. Mindenki élvezte. :)


4. Esetleg ha vannak a magyarok között, (vagy a franciák között) zenészek (zongorista, gitáros, fuvolista, hegedűs, akármi), akkor kis rövid népszerű darabokat előadhatnátok bemutatóként. Ezt csak időkitöltésnek, nem feltétlenül kötött programnak javaslom.


Hirtelenjében ennyi jutott eszembe, hátha megtetszik valami és tudjátok is hasznosítani. :)

2016. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!