Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a hatásosabb önvédelmi...

Melyik a hatásosabb önvédelmi fegyver? A gázriasztó vagy a sűrített levegős légpisztoly? Melyiket érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 11:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A légpisztoly önvédelemre egy fos. Azt célba lőni tervezték. A légfegyver és az önvédelem közötti párhuzamot felejtsd el.


A gázpisztoly ha lősz vele jó tölténnyel 4-6-ot legalább, akkor megvakítja a támadót fél órára is akár, 0-3 méterről használva.

2016. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

egyik se. minimum gumilövedékes,vagy gázspray.

a szél elfújja a felhődet,semmi értelme.

az oc jóval hatékonyabb mint a pv,erről nem sokat beszélnek.

a civil piacra szánt gázsprayk gyengébbek,mint pl a rendőrségi.

kivétel a sabre red,és a fox labs -ok.nem is pár ezer ft ért persze...és M o on nem kapni egyiket sem.

obramo security németország,online lehet rendelni.minimum ugy 50ml es jó,de van 100ml es is. :) a cimkét meg le lehet szedni,pl fox labs(zöld cimkés) mann green nél,a világ legerősebb gázspraye a fox labs sárga cimkés,5.3,eu ban nem elérhető,csak az usa ban.

2016. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
létezik gázspray is pisztoly elrendezésben,az is érdekes lehet,mivel a gázsprayel is célozni kell .
2016. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12:


Én fújattam már le magam sima, bolti, civil paprika gázspay-vel. TW 1000 típusú OC paprika spray. Kb fél órára megvakultam tőle és életem egyik legborzasztóbb élménye a mai napig. Neked eddig milyen gyakorlati tapasztalataid vannak saját magadon?

2016. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
stungun.eu honlapon elérhető az amerikai top 1 rendőrségi gázspray az 5.3 fox labs sárga cimkés,fog tipusban. 59ml es kiszerelésben,csak hát 25 eur+postaköltség.
2016. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!