Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék neten tippmixelni?

Hol tudnék neten tippmixelni?

Figyelt kérdés
A bankkártyámmal nem tudok neten utalni, csak ha Bemegyek a bankba es onnan. Vagy ha atutalnak egy olyan oldalra ami automatikusan leveszi (pl. Számla befizetés). Tippmixpron csak netes utalás lehet játszani. Van esetleg olyan oldla ahol bankbol is utalhatnek?

2016. febr. 24. 17:29
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

Előszöris: kártyával senki sem tud utalni, legfeljebb vásárolni, a Szerencsejáték Zrt-nél ezt Bannkártyás befizetésnek hívják.

[link]

Amelyik kártyával lehet interneten vásárolni, azzal lehet egyenleget feltölteni (mivel vásárlásnak számít). Ez a fajta feltöltés többnyire ingyenes (ha a kártyával való vásárlás ingyenes). Ráadásul a feltöltés azonnali.


Nem mellesleg lehet banki utalással is feltölteni az egyenleget:

[link]

Az átutalás pénzbe kerül, és még lassú is: átér a pénz+jóváírják, 2-4 munkanapot írnak rá.


És innen lehet átvezetni Tippmixpro-ra a pénzt.

2016. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt. De szerintem felre ertettuk egymast. Engem ez az oldal atirnyit, hogy jelentkezem be a netes bankfiokomba. Nekem ilyen nincs. Es nem is tudok igényelni a jelenlegi bankomnal. Váltani enm akarok. Es azt irja, hogy csak netbankrol lehet utalni.
2016. febr. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!