Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kamera felvételt minden nap...

A kamera felvételt minden nap át nézik?

Figyelt kérdés
Történt velem ma hogy a két évesem el vett egy csokit a kínai boltba és akkor vettem észre mikor már meg ette és 1 utcával arrébb voltunk.A pici babám a babakocsiba volt és nagyon sírt rá figyeltem :/ Félek hogy meg nézik és észre veszik:( és ki tiltanak minket. Ilyen helyzetbe még nem voltam :(
2016. febr. 25. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézi senki, csak ha szükség van rá. (értsd: tetten értek valakit és a felvétellel bizonyítani kell)

Se idejük se energiájuk rá. Szükségtelen is.

2016. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi., :/nem nagyon értem mért tette ezt hiszen amit kér azt meg is vesszük neki,tudja hogy a kosárba kell tennie,mert ki kellfizetni:/ nagyon meg szidtam ,hogy nem szabad remélem többet nem teszi. Még csak olyan példát se látt ráadásul.
2016. febr. 25. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerekeknél előfordul az ilyen. Ha gondolod, menj vissza, vagy legközelebb szólj, hogy bocsi, lemaradt a múltkor egy tétel, most kifizetnéd.
2016. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!