Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok tippmixes tippekkel...

Tudnátok tippmixes tippekkel foglalkozo oldalt?

Figyelt kérdés
Mostanaban van egy nyeretlensegi szeriam.Az oldalak amiket neztem nem nagyon jottek be hatha ti tudtok segíteni.
2016. febr. 25. 16:27
 1/2 anonim válasza:
Akkor itt az idő, hogy egy rövid időre pihentesd a projektet. Ha magadtól nem megy, a más hülyeségén inkább ne szenvedj kárt. Egyébként milyen sportágakra szoktál tenni?
2016. febr. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gordy1989 válasza:

Sziasztok!


Én magam 1,5 éve foglalkozok foci események elemzésével.

Mostanra sok kudarc után megtaláltam a 'legjobb' taktikát. Ezt papír, toll megoldással csináltam, teszteltem stb. A papiros verzió hátránya volt, hogy 1 meccs kiszámolása akár 1 óra is volt, aztán eldöntöttem, hogy tippelhető-e vagy sem. A második eset nem túl jó dolog, hogy 1 órát feleslegesen dolgoztam.

Na meg ugye hibázhatók is számolásba, főleg, ha fáradt az ember. Ezért csináltam magamnak egy kis progi-t hozzá ami helyettem számol ugyan úgy, és így kilőve a számolási hibák.

saját adatbázisból számol, amibe immár 8500 meccs van rögzitve statisztikákkal stb.


Ezzel a progival kiszámolt tippeimet osztom meg a napokba kreált facebook oldalamon ( Tipphalász ), és másnap írom az eredményeket és a találati arányt.


Fontos, hogy én nem az 1.20 - 1.30 alatti szorzókra megyek, mert ugyan azt az arányt érem el nagyobbakkal is.


Azt is vedd figyelembe, hogy így is vannak 'rossz napok', de vannak nagyon jók is.


Nem konkrét szelvényeket állítok össze, hanem tippsorozatot amiből lehet válogatni.

Pl. ha kint van 15 tipp, akkor abból érdemes 4-et 5-öt kiválasztani.


Egyéb taktikákat majd még az oldalon megirok. De az is lehet kérésre, hogy én állítsak össze szelvényeket.


Nézz be hozzám, ha gondolod.


További jókat!


hali

2016. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!