Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fajta papírok léteznek?

Milyen fajta papírok léteznek?

Figyelt kérdés
Kézműveskedek,papírmasézok.Tudom hogy vannak fényes és matt tapintású papírok,de többet szeretnék megtudni róluk.Ha esetleg valaki ért hozzá,az leírná a tapasztalatait?! Az is érdekelni,hogy melyik papírt milyen festékkel lehet festeni?Vannak papírok amiről lepereg a vízfesték pl..

2016. febr. 26. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem értek az ilyen papírokhoz. Amennyiben nem kapsz választ és a neten lévő infókat kevésnek találod, érdeklődj művészellátó boltban, vagy rajztanárnál. ( nem tudom, milyen településen élsz, de általában a nagyobb városokban van művészellátó bolt, telis-tele ilyesmi árucikkekkel.9
2016. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, Budapesten lakom. A művészellátó eszembe sem jutott.A neten találtam infót és azt hiszem ez egyelőre elegendő.Egy kutatómunkához kell.Viszont ha valaki valami okosat ír...azt szívesen fogadom.
2016. febr. 26. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!