Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nőgyógyász, hogy vizsgál meg?

A nőgyógyász, hogy vizsgál meg?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal

És ő olyan akivel szívesen elveszteném a szüzességem,de még nem állok készen rá.. 1 évet várni szeretnék

viszont..

Ha anyáék esetleg elakarnának vinni nőgyógyászhoz akkor ,hogyan fog megvizsgálni ?

Meg tudja állapítani ,hogy nem vagyok szűz? Ha azz mondom szűz vagyok akkor máshogy vizsgál meg és akkor ki sem tudja deríteni? Vagy ,hogy megy ez?

17/L


2016. febr. 26. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A szűzhártya hiányából nem következtethető egyértelműen, hogy aktus történt. Hiszen száz másik okból is átszakadhat, és nem is egyformák az emberek és a szűzhártyákból is sok különböző típus van.


17 évesen ezt nem tudod?


Ha a nemi életedről kérdeznek, annak kizárólag egészségügyi vonatkozása van, hiszen sokféle betegség elkapható, nyilván azt érinti aki él szexuális életet. Az orvost sem érdekli a magánéleti része és részletei, és másnak sincs köze hozzá.


Ki tudja deríteni hogy volt-e aktus? Általánosságban: nem, hacsak nem mondod el.

2016. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most Te azon aggódsz, hogy nem jártál még az életben nődokinál, és mivel van barátod, ezért a szülők elvinnének . De félsz a vizsgálattól, mert szűz vagy és a kérdésed az, hogy egy szűz lányt másképp vizsgálna e ha még nem élt nemi életet ??? Vagy rosszul értelmezem ???
2016. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Édesanyád nyilván nem megy be veled a vizsgálatra. Az orvost pedig az orvost pedig köti az orvosi titoktartás. Tehát nincsen olyan, hogy te bemész a vizsgálatra, az orvos, pedig ki jön és közli a szülőkkel, hogy ez a lány nem szűz. És olyan sincsen, hogy a vizsgálat után odamegy a muter a dokihoz, hogy "doktor úr szűz még a lányom?" -nem válaszolhat az orvos. Európában vagyunk nem Szaud-Arábiában! Úgyhogy don't fos!


Ja, a barátod pedig nem fog rád egy évig várni! Épp eszű férfi nem vár rá egy évig, hogy szexuális életet élhessen a lánnyal akit szeret és kíván.

2016. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3asnak csak annyi, hogy de. 2 esetet is tudok, az egyik én vagyok, már túl vagyunk egy éven. Csak ennyit

Amúgy kérdésre: nem, nem tudja biztosra megállapítani, de kérdezi és igazat mondj neki mert a te érdekedet szolgálja. És igen, óvatosabban vizsgál meg. Amúgy miért akarnának elvinni ha nincs semmi bajod?

2016. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az agyamat dobom el sokszor, hogy valaki valamit kérdez, de annyira nem egyértelmű,hogy mit akar meg tudni.... XD

Nekem anno annak idején egy vizsgálati papírt is a kezembe nyomtak, amin fel volt tüntetve, hogy hymen látható, ennyi és ennyi mm.Egy ismerősömnek meg üzemorvosi alkalmasságin szakította át a doki.

2016. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy szűz vagy, akkor normális nőgyógyász nem hüvelyen, hanem végbélen keresztül vizsgál.
2016. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!