Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok olyan angol nyelvű...

Semmii kérdése:

Tudnatok olyan angol nyelvű allamokat mondani ahol el lehet helyezkedni kozgaz diplomaval (ha sikerul msc)?

Figyelt kérdés
Angolom targyalasi szintu.

2016. febr. 26. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyikben el lehet.
2016. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Törvény egyik állambn sem tiltja. A kérdés csak az, hogy melyik cég alkalmaz éppen téged. Innentől a kérdésed pusztán szakmai (és nem jogi) jellegű. Vagyis ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy melyik magyar városban tudsz állást találni: természetesen abban, ahol van a képesítésedben érdekelt cég.
2016. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az angol nyelvű országokba a tárgyalási szintű angol olyan mint itt a tárgyalási szintű magyar. Vagyis alapfeltétel, de nem elég sehová... Minimum még egy nyelvet kell tárgyalási szintre fejlesztened!
2016. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor atfogalmazom a kerdesemet, melyik angol nyelvu orszagokba keresnek gazdasagi diplomas kulfoldi munka vallalokat ? Dubaj-ban tudom hogy keresnek ( oda csak is diplomaval lehet elhelyezkedni ) (ausztraliaban meg egyaltalan nem keresnek ( oda csak mosogatos jellegu/egyenerteku munkaval lehet elhelyezkedni ) kivetel termeszetesen van....
2016. febr. 27. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt komoly problémák vannak.


Dubaj például nem ország, hanem város az Egyesült Arab Emírségekben - a hivatalos nyelv pedig az arab.


De ettől függetlenül sem értelmezhető a kérdés.


Ausztráliában is el lehet helyezkedni diplomával, nem tudom honnan veszed, hogy ott csak mosogatók dolgoznak.

2016. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elottem szolonak annyit, hogy Dubay igenis allam is...mint ahogy fovaros is.

Az Egyesult Emiratusok 7 emiratusbol/emirsegbol all.

Mindegyik emiratus fovarosanak a neve megegyezik maga az emirseg nevevel. Igy PL A Dubay Emiratus fovarosa Dubay varosa.

Abu Dhabi Emiratus fovarosa pedig Abu Dhabi.

Az osszes emiratus, azaz az Emirsegek fovarosa pedi Abu Dhabi.

2016. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aki a kommentem utan irt, az nem tud olvasni.... Oda irtam mindent erthetoen..... Ha te nem tudaz olvasni arrol nem tehetek....."persze vannak kivetelek" ez szerinted mit jelent ? Egyesult arab emirsegek, a nevebol kiderul minden...
2016. febr. 28. 12:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Aztol hogy a hivatalos nyelv az arab, minden irodaban dolgozo ember nagyon jol beszel angolul, szinte majdnem annyira jol beszelnek angolul mint arabul..... Minden felirat mellett ami arab ott van az angol megfeleloje is.....
2016. febr. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!