Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam egy facebookos...

Találtam egy facebookos oldalt, ahol cipőket lehet vásárolni elég alacsony áron. (? )

Figyelt kérdés
A képek alapján is elég jól néz ki, tehát szerintem nem hamisítvány, de azért kiváncsi lennék, hogyan tudom én azt megnézni esetleg kérni tőle olyan információt ami bizonyítja hogy eredeti-e?

2016. febr. 27. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy kell fizetni, és hogy jut el hozzád a termék? milyen cipők, és mennyire olcsók? és milyen képek? akárki tud keresni képeket márkás cipőkről, aztán megrendeled, és jó esetben kapsz egy fél pár szivacspapucsot, rossz esetben semmit. van valami cégnevük? vannak vélemények az oldalról? van honlapjuk? van webshopjuk?
2016. febr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azok mind replika... te se gondolod h egy eredeti Nike Airmax 25 ezer... csak már túl jól hamisítanak.
2016. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért olcsók, mert töredék áron megveszi külföldről, kínából, és neked még így is jó nagy árréssel adja el. Te is ugyanúgy meg tudnád venni még olcsóbban, és nem fizetsz valakinek azért hogy közvetítse és azért pénzzel húzzon le. Ha pedig ő nem adózik utána és elkapják, nehogy úgy járj hogy elutalod neki a pénzed de ő már nem adja le a rendelést.
2016. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!