Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a vérfarkasos film?

Sadako0014 kérdése:

Melyik ez a vérfarkasos film?

Figyelt kérdés
Régen láttam és nem emlékszem a címére, de nagyjabol arról szól hogy van két lany testver az egyik szoke vagy vörös haju a masik pedig azt hiszem barna haju es azok az elejen egy lovon mennek egy téli erdoben. Ott van egy erőd féleség és abban lakik sok férfi..akik kozul mar egy csomo verfarkas lett es kint elnek az eroben. Amugy ebben ha jol emlekszem nem lehet olyan hogy az ember atvaltozhat emberre is es verfarkassa is, hanem vagy siman verfarkas vagy ember. es a szoke lany a vegen iranyitani fogja a verfarkasokat es megol majdnem mindenkit az erődben. jah es az erődben van az egyik embernek egy gyereke aki csak ilyen felig valtozott at csak valamiert es ez miatt deformalt nagyon az arca es kedveli a szoke haju lanyt, egyszer meg eszaka is belopozott a szobajaba es kitepett egy tincset a hajabol, hogy szagolgatni tudja..es kb 11 eves. es talan azert tudja iranyitani majd a lany a farkasokat mert megharaptak őt..de az ottani orvos ilyen piocakkal valahogy csinal vele valamit. kb ennyit tudok rola...kerestem mindenhol de nem talalom..azt tudom h azert regi film. elore is koszi☺☺

2016. febr. 27. 01:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!