Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megkóstolja a...

Ha egy férfi megkóstolja a felesége anyatejét akkor az ízleni fog neki?

Figyelt kérdés

Egyáltalán milyen ízű az anyatej?

És csak a gyermekre vonatkozik hogy védelmet ad neki az anyatej ha issza?



2016. febr. 27. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

'védelmet' nem igazán ad, csak más tejpótlókkal és egyéb szeméttel ellentétben ez nincs tele káros anyagokkal.


NEM felnőtt ember számára van kitalálva, ez nem jelenti azt, hogy belehalnál, maximum hasmenésed lesz, de az íze elvileg iszonyatos. Savanyú.


Szóval nem ajánlom, ha mindenképpen meg akarod kóstolni, kóstold, de nem tesz jót és nem is finom.


Ha valami fétis, akkor nem szóltam.

2016. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

"de az íze elvileg iszonyatos. Savanyú."

Írod ezt úgy, hogy nem kóstoltad. Az anyatej íze változó aszerint, hogy épp mit evett korábban az anyuka. A feleségem teje a legtöbbször finom édes volt, mert figyelt az étkezésére. (Szeretkezés közben nem egyszer volt alkalmam kóstolni...)

2016. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Az íz ugyanúgy változik, mint az apatej esetében. Étrend függő.
2016. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a lényeg átjött, annyit szeretnék még kérdezni hogy az a hasmenéses nemteszjót dolog igaz?
2016. febr. 27. 23:12
 5/6 Orbital ***** válasza:
Igen, igaz, természetesen akkor igaz, ha sokat iszol belőle.Pár kortytól még nem lesz semmi bajod, de egy nagyobb pohár okozhatja azt.
2016. febr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, nem lakomázni szeretnék belőle :D

Igazából csak kíváncsiság volt, még lehetőségem sincs rá xD

Csak hirtelen eszembe jutott és megkérdeztem, és megkaptam a választ, tehát mindenkinek köszönöm! :)

2016. febr. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!