Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fegyver ez?

Milyen fegyver ez?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam - évek óta először - Pesten és több helyen láttam fegyvereseket. Tudom, hogy ilyen világot élünk, de azt nem tudtam, hogy ez a mi fővárosunkban is, ráadásul ilyen komoly szinten nyilvánul meg. Mivel nem értek hozzá, megmondaná valaki, mi a neve ezeknek a fegyvereknek? (Nő vagyok, jelzem, nem voltam katona :-) ). Szóval a tus vagy mi elég fura volt, inkább váz mint átlagos puskatus. Hogy hívják ezt?
2016. febr. 27. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem könnyű megmondani :D


Átlagos fegyver könnyített puskatussal.

2016. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szóval 0 információval találjuk ki, hogy mit láttál...

Ne haragudj, de ennyiből semmit nem tudunk megmondani...


Egyébként az elárulod, hogy merrefelé láttál fegyvereseket?

Pusztán kíváncsiságból, én pesti vagyok és még nem láttam az említett 'fegyvereseket'.

2016. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerettem volna megkérdezni a pasit erről, de amikor megszólítottam, olyan nagyképűen reagált, hogy inkább hagytam a fenébe. "Nem néznek tévét??!" meg "Ez van egész Európában!" - közben úgy forgatta a szemét és nézett össze a társával, mintha egy elmebeteg lennék. Szólítottam én már meg rendőrt, katonát több helyen a világban, de ilyen nagyképű tökfej módjára még senki nem reagált. De amúgy meg tényleg érdekelne. Szóval puska-formája volt, az tuti és nem hiszem, hogy nehéz lenne. A tus olyan... kb. úgy nézett ki, mintha egy átlagos tusnak csak a kontúrja maradt volna meg. :-) Lehet, még ez is kevés infó, bocsi :-)
2016. febr. 27. 12:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha most megmondom, pontosan hol láttam ezt a párt, akkor a feletteseik jól beazonosíthatják őket és megkapják az ejnyebejnyét, hogy miért voltak ilyen tuskók egy laikus járókelővel... :-) Nagy arca volt a pasinak, de azért nem szeretném, ha valaki elővenné... szegényt... :-)
2016. febr. 27. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha be tudják őket azonosítani, akkor jót fognak röhögni rajtad. Ne az a dolguk, hogy válaszolgassanak neked.

Egyébként nem is értelek.

Tegyük fel, azt a választ kapod, hogy ez egy K89X vállról indítható, félautomata, lézeres nokedliszaggató, akkor már fogod tudni? Ugyanúgy nem, mint így sem.

2016. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Iylen volt ?


[link]

2016. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked az nevetséges, ha valaki kérdez, másnak nem feltétlenül. Csak azért mert te pl. - válaszodból gondolom - férfi vagy, még nem jelenti azt, hogy kötelességed lekezelően megnyilvánulni egy nővel szemben. Mint most, pl. Azért mert én meg nő vagyok, még nem jelenti azt, hogy nem érdekel, valami miért történik, egy fegyvernek pl. mi a típusa, etc. etc. De mindegy is. A te párod remélhetőleg csak annyit kérdez tőled, hogy mi legyen vacsira, drágám? Üdvözöllek.
2016. febr. 27. 12:39
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: IGEEEEN! :-) Pontosan ilyenre emlékszem! :-)
2016. febr. 27. 12:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, lehet, a sorszámot benéztem... köszi annak, aki a linket mutatta. :-)
2016. febr. 27. 12:42
 10/11 anonim ***** válasza:
No akkor, most megvan a nagy öröm. És most, miután már tudod, milyen fegyver lehetett náluk, milyen életminőség-változást tapasztalsz? A TEK embereinek nem feladata válaszolgatni. Vannak országok, ahol rossz néven is veszik. De nagyon. Szerencsére még ott nem tartunk.
2016. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!