Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy képet, egy...

Soma9111 kérdése:

Hogy lehet egy képet, egy alap fehér háttérre rakni?

Figyelt kérdés
Azt akarom megtudni, hogy lehet egy képet egy alap fehérre rakni? mint pl.a modelleknél, egy képet fehér alapra rá rakni, hogy jól is mutasson, mint pl.. [link]

2016. febr. 27. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Profi stúdióban nem retusálással érik ezt el, hanem megfelelő háttérben fotózzák eleve.

Itt láthatsz sok képet:

[link]


A háttérfólia többféle színben és méretben kapható. A profi felvételekhez nagy teljesítményű vakukat, fénykádakat, derítőket stb. használnak. És ilyen háttérmegoldásokat is.

2016. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha szerkeztéssel akarnám elérni, akkor mit tudnál ajánlani? melyik programot
2016. febr. 28. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen választ írtam már, kicsit unalmas. De ez minden programajánlós kérdésre igaz.

Egyiket sem, amihez nem értesz. Én Photoshoppal dolgozom. Igaz konkurenciája nincs a profi képfeldolgozásban. Rengeteg képet háttereztem már ki hosszú életem során.

Ehhez path és lasso eszközt használnék vegyesen. A pengeéles széleken path. A kevésbé éleseknél lasso. A hajnál pedig radírt.

Nem ütném ki a felesleges részeket, hanem csak maszkolnám.

2016. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!